Reportérka Kristína Kövešová sa pred pár dňami stala obeťou útoku pri nakrúcaní jednej z reportáží. So zraneniami skončila v nemocnici. Muž, ktorý ju napadol, teraz putuje do väzby.
Portál TV Noviny priniesol nové informácie o útoku na reportérku, ktorý bol počas týždňa medializovaný. Uvádza, že sudca poslal za mreže 25-ročného muža, ktorý ju napadol a obvinil ho z výtržníctva. Putuje do Leopoldova.
Čo sa udialo?
Ako uviedli TV Noviny ešte v stredu, redaktorka Kristína Kövešová skončila v nemocnici s vážnymi poraneniami po tom, ako ju fyzicky napadli počas nakrúcania reportáže v Trnave.
„Potvrdzujeme, že naša redaktorka Kristína Kövešová bola počas natáčania reportáže v Trnave napadnutá osobami, ktorých aktivity v posledných dňoch intenzívne mapovala. Televízia Markíza zásadne odsudzuje násilie v akejkoľvek forme a s políciou, ktorá bola v čase incidentu na mieste prítomná, sme pripravení plne spolupracovať. Celú sériu reportáží, ktorá vyvrcholila týmto incidentom, odvysielame už v najbližších dňoch v relácii Reflex,“ vyjadrila sa televízia Markíza.
Na svojom Instagrame reportérka naposledy informovala o trnavskom rodinnom gangu, ktorý má kradnúť a vyhrážať sa ľuďom aj so zbraňami. Trestnú činnosť podľa jej slov pácha gang už roky, no polícia jeho existenciu nepotvrdila. Samotná reportérka na sociálnej sieti uverejnila krátke video z incidentu. V ďalšom videu sa Kövešová prihovorila ľuďom z nemocnice. Priblížila, že utrpela zlomeninu nosa, otras mozgu a má narazenú chrbticu.
Budete mať s nimi dokonalého Valentína: 10 skvelých romantických filmov, ktoré si užijú ženy aj muži
Brutálna mučiaca technika, ktorá fyzicky neublížila: Nahej obeti v plienke odopierali spánok aj 180 hodín
Prezidentský palác zverejňuje informácie o zamestnancoch: Nie je to dobrý nápad, hovorí bezpečnostný analytik
Slovensko je hladné po diskontoch, do apríla pribudnú ďalšie štyri predajne. Šéfa Woolworthu náš trh neprekvapil
Marek cestuje po svete na motorke: V mnohých moslimských krajinách žijú skvelí ľudia. V Iraku sme nemuseli minúť ani cent
Pil fľašu vodky denne, pri vpichovaní steroidov kričal, že miluje drogy. Robbie Williams bol pre ľudí iba zlý vtip
Skupinu Brat za Brata netreba podceňovať: Ak sa zmení vláda, bude prioritne rozpracovaná, vraví Bátor
Farmaceutka: Superchrípka nie je nebezpečnejšia. Liečba je rovnaká ako pri bežnej chrípke, očkujte sa










Nahlásiť chybu v článku