Nemecká polícia uzavrela pizzeriu v meste Düsseldorf na západe krajiny, keďže klientom, ktorí si objednávali položku číslo 40, zároveň predávala kokaín. „Bola to jedna z najpredávanejších pízz,“ povedal novinárom šéf kriminálky v Düsseldorfe, Michael Graf von Moltke.
Políciu na čudnú pizzeriu upozornila potravinová inšpekcia. Keď policajti protidrogovej jednotky začali pozorovať reštauráciu, čoskoro zistili, prečo je pizza číslo 40 taká populárna, povedal Moltke novinárom. Informuje o tom nemecká tlačová agentúra DPA.
Drogy hodil policajtom do náručia
Keď polícia zazvonila v byte manažéra pizzerie, 36-ročný muž vyhodil z okna tašku s drogami, ktorá „padla policajtom priamo do náručia“, uviedla polícia. Bolo v nej 1,6 kilogramu kokaínu, 400 gramov marihuany a 268-tisíc eur v hotovosti.
Volali ho pražský mäsiar aj blonďavá beštia. O koniec Heydricha sa postarali československí parašutisti
Okúpete sa tu aj zadarmo. Zostavili sme zoznam prírodných kúpalísk naprieč Slovenskom, ktoré musíte navštíviť
Založil spoločnosť, ktorú poznajú všetci a stal sa miliardárom. Za sex s maloletými dievčatami zaplatil 10 miliónov
Gynekologička novorodencom lámala väzy, no pomohla stovkám žien. Naša redaktorka navštívila „lacné Bali“
Stephanie žije v Austrálii a pomáha ľuďom, ktorí by tam chceli žiť tiež: Sú práce, kde sú migranti veľmi vítaní














Nahlásiť chybu v článku