Bývalý policajný prezident bol vypovedať k atentátu na premiéra Roberta Fica. Štefan Hamran mal byť podozrivý z toho, že spôsobil streľbu na Fica.
Podozrenie má smerovať k exprezidentovi
„Podozrenie smerovalo k tomu, že som spôsobil streľbu na premiéra Roberta Fica. To sa mi už naozaj rozum zastavil, keď sa ma pýtali, že na základe vyjadrení je zrejmé, že nemáte rád Fica,“ uviedol v rozhovore pre denník SME.
„Nemám ho rád, ale nie preto, že je to Robert Fico. Nemám ho rád z toho titulu, že ničí krajinu, ktorú mám rád,“ dodal exprezident.
Hamran tiež zdôraznil, že by nikdy nikomu neprial nič zlé a že bol medzi prvými ľuďmi, ktorí atentát verejne odsúdili.
Bývalý prezident tvrdí, že muža, ktorý strieľal na Fica, nepozná a že sa nikdy nestretli. Celú situáciu označil za absurdnú.
Mladík spadol do 45 cm škáry za chladničky v obchode a našli ho po 10 rokoch. Kým jeho telo hnilo, ľudia tam nakupovali
Poslanec Bartek exkluzívne pre interez: Františkovi Mikloškovi sa neospravedlním, nepovedal som nič vulgárne
Obed nás vyšiel na 42 eur, najedli sme sa až na druhý pokus. Boli sme v podniku z novej časti Na nože
Nikola a Hana dali výpoveď v práci a odišli na Zanzibar: Ľudia tu zarábajú 171 eur mesačne, dostávame ponuky na vydaj
Slovenku si mal Epstein kúpiť ako otrokyňu na sex, keď mala len 15 rokov: Neskôr mu mala pomáhať, oficiálne je nezvestná
Bitka, ktorá rozhodla o 2. svetovej vojne: V Stalingrade stratili obe strany milión vojakov, pre nacistov to bol ale koniec
Doktorka farmácie: Infúzie vitamínu C sú pre zdravých ľudí zbytočné a môžu byť rizikové. Prevetrajú tiež peňaženky
Zvládne byť prorokom každý? Naša redakcia predpovedala 46 vecí na rok 2025, vyše 44 % z toho správne
Matka 10 detí 25 rokov držala v zajatí dievča. Boli sme v reštaurácii z novej epizódy Na nože, zostali sme nespokojní









Nahlásiť chybu v článku