Revízori sú zrejme zvyknutí a odolní voči výhovorkám cestujúcich – neraz od výmyslu sveta, prečo nemajú lístok. Jeden z pasažierov v mestskej hromadnej doprave v Brne bol však originálny a pred revízormi ušiel nevšedným spôsobom.
Scénu ako z akčného filmu zachytila kamera na tele kontrolóra. Jeden z cestujúcich nemal lístok a predložil svoj pas, informuje iDnes. Pravdepodobne tušil, že ho čaká mastná pokuta a rozhodol sa pre útek, no zvolil si zaujímavú trasu. Ušiel totiž cez malé okienko, ktoré môže mať na výšku tak 20 centimetrov.
Zabudol na svoj pas
Keď už bol vonku a pozrel sa naspäť na revízora, ten na neho mával jeho cestovným pasom. Muž si vtedy zrejme uvedomil, že útek mu nepomôže, keďže si ho polícia ľahko nájde. Čiernemu pasažierovi teraz hrozí pokuta.
Zaplatili sme len 3 eurá: Vyskúšali sme sa veľmi lacno najesť v reštaurácii z Na nože. Niektorým sa takéto jedlo prieči
Žije v prenajatom byte, nemá auto a po meste chodí s batohom: Kto je Zohran Mamdani, prvý moslimský starosta New Yorku?
Najnebezpečnejšia žena: Bola posadnutá sexom a vraždila mužov pre zábavu. Dostala tvrdý trest, stále je hrozbou
Budú vianočné trhy v Bratislave drahšie? Stánkarov zaťaží vyššia 23 % DPH, na ľudí tento rok čakajú aj výhodné ponuky
Mamička varí lacné jedlá, aby šetrila peniaze: Podľa ľudí je to ako krmivo pre psa, jej manžel sa správa zvláštne
Navštívili sme nádhernú dolinu a strašidelný hrad úplne zadarmo: Nájdete tu aj jaskyňu a priam dokonalú jesennú prírodu
Boli sme v novom podniku, ktorý otvorili majitelia reštaurácie z Na nože. O tomto európskom klenote ste možno nikdy nepočuli
Jedol psie žrádlo, celý čas bol nahý: Táto reality šou prekonala rekordy, milióny ľudí sledovali mučenie
Herci, ktorí boli počas natáčania Harryho Pottera vymenení: Niekedy to bolo fiasko, inokedy tvorcovia nemali na výber
Terapia červeným svetlom nie je zázračná, tvrdí odborníčka: Vedeckých dôkazov je málo a chýbajú, nie je to všeliek












Nahlásiť chybu v článku