Poslanec Národnej rady SR Ľuboš Blaha (Smer-SD) má ochorenie COVID-19. Myslí si, že sa nakazil v parlamente na mimoriadnej schôdzi. Uviedol to na sociálnej sieti.
„Samozrejme, mohol som COVID-19 dostať aj inde, lenže problém je, že som v tomto období prakticky nikde inde nebol,“ argumentuje s tým, že okrem parlamentnej schôdze bol len na pohrebe svojho otca.
Zopakoval, že hlavný hygienik Ján Mikas mal na pokyn premiéra Igora Matoviča (OĽANO) účelovo uvoľniť opatrenia pre nakazených poslancov. Tým mal umožniť šírenie nákazlivej ľudskej choroby, čo považuje Blaha za trestný čin.
Následne zdieľal status, v ktorom reagoval na svoju nákazu, rovnako aj na Igora Matoviča, ktorý je za jeho nakazenie sa podľa jeho slov zodpovedný. Chce podať trestné oznámenie hneď, ako mu skončí karanténa. Blaha tvrdí, že ak pri výsluchu políciou zaznie meno premiéra, skončí na výsluchu, v Prešove mu vraj nájdu voľnú celu.
Milí priatelia,
slniečkarski „dezoláti“ už po sieti spriadajú rôzne divoké konšpirácie o mojom pozitívnom teste na…
Uverejnil používateľ Ľuboš Blaha Streda 6. januára 2021
Podpredseda parlamentu Juraj Šeliga (Za ľudí) poukázal na to, že Blaha bol z mimoriadnej schôdze parlamentu (28. 12.) ospravedlnený. „Verím, že už teraz sám chápe, že situácia na Slovensku je vážna a tvrdé opatrenia na ochranu života a zdravia sú potrebné,“ podotkol na sociálnej sieti.
Psychologička Lucia Košťálová o prípade učiteľky v Nitre: Škola by mala mať postup pre tieto situácie
Namaľoval Hitlera ako masturbuje, bol ním posadnutý. Salvador Dalí veril, že je reinkarnáciou mŕtveho brata
Agnesa žije 20 rokov v USA: Podnikanie je tu ľahšie, no pracuje sa veľa. Ľudia dajú na bývanie aj 70 % príjmov
Podľa šéfa IĽP chce Ficova vláda Slovákov v zahraničí umlčať. Naša redaktorka bola na najlepšom letisku na svete















Nahlásiť chybu v článku