Interez.sk

Vo vzťahu mnohí z nás robia nechutné veci. Predstavujeme vám 9 z nich, v ktorých sa určite nájdete aj vy s vašou polovičkou.

Je všeobecne známe, že vzťah s vašou polovičkou sa vyvíja. Na začiatku sa chce jeden druhému páčiť, ženy trávia hodiny v kúpeľni v snahe vymaľovať sa do svojho krajšieho ja. Rovnako aj v správaní sa zvykneme kontrolovať, nechceme predsa hneď na začiatku toho druhého odplašiť našou výbušnou povahou, nie? Ako však čas plynie, odhadzujeme zábrany a na svetlo sveta sa prebijú naše skutočné zlozvyky a nechutnosti, o ktorých vedeli len vaši zvierací miláčikovia.

Ako to teda v pokročilej fáze vzťahu vyzerá? Pozrite si nechutnosti, aké skôr či neskôr spraví vo vzťahu každý z nás.

Keď sa pri jedle vôbec nekontrolujete a celí zašpiníte

Tu netreba veľa vysvetľovať. So zvyškami jedla a zamastenou bradou skončil už niekedy každý z nás. Nuž a raz sa to predsa muselo stať aj pred vašou polovičkou. Napchávať sa poležiačky nachos s omáčkou a nezašpiniť sa, je ťažké. No ten moment, keď ste zašpinení obaja a je vám to úplne jedno, je na nezaplatenie.

Keď si pred sebou prvýkrát grgnete

Interez.sk

… a vaša milovaná osoba vám bez povšimnutia povie na zdravie – to je láska. Nedá sa to v sebe večne držať, ešte by vám bolo zle a bolelo vás brucho.

Keď idete prvýkrát na cudzí záchod vykonať číslo 2

Interez.sk

Tu sa páriky zvyknú deliť na dve skupiny. V tej prvej partner suverénne oznámi, čo je vo veci a poriadne nahlas zapne hudbu. Druhá skupina sa po kraľovaní na tróne snaží tváriť, že sa nič nestalo, použije čistiaci prostriedok, otvorí okno v snahe vyvetrať a nastrieka deodorant alebo voňavku na prekrytie vône.

Keď prvýkrát urobíte niečo nechutné pri sexe

Interez.sk

Napríklad keď potrebujete vreckovku a namiesto toho sa k vám dostane použité spodné prádlo alebo tričko.

Keď si pred sebou prvýkrát prdnete

Sedíte v izbe, rozprávate sa a ona sa zrazu dvihne so slovami „je tu nejako teplo, otvorím okno“. Vám by nebolo nič divné, keby ste sa netriasli od zimy a bradavkami by ste prakticky nerezali sklo. V tom to k vám dôjde a zrazu je všetko jasné. Alebo keď sa snažíte ten každému jasný zvuk zakryť zakašľaním. Akoby nikomu nebolo jasné, o čo vám ide.

Keď mu prvýkrát opíšete potrebu, ktorú ste vykonali

Interez.sk

Cítite sa ľahkí ako vietor, extrémne prázdni, spokojní a šťastní – tento výnimočný pocit si máte nechať len pre seba? Skôr či neskôr sa pristihnete pri tom, ako opisujete polovičke, čo ste nechali na záchode a aké ťažké či ľahké to bolo.

Keď je prvýkrát váš partner chorý a vy sa o neho staráte

Interez.sk

To sú momenty, kedy vidíte večeru, ktorú ste si spolu dali alebo hlieny vychádzajúce z každého možného otvoru. Vyhadzujete použité vreckovky, kŕmite ich jedlom a snažíte sa nevšímať si tie dinosaurie zvuky, ktoré sa pri rôznych momentoch derú z chorého tela. Ak si váš chorý partner neuvedomil doteraz, ako veľmi ho milujete, teraz mu to pravdepodobne dôjde.

Keď sa prvýkrát uvidíte na toalete

Interez.sk

Tí z vás, ktorí majú kúpeľnú spojenú so záchodom to pravdepodobne poznajú o niečo lepšie. Jeden z vás vo vani a druhý na záchode. V takýchto chvíľach sa váš vzťah utuží ešte viac a je dosť možné, že pred sebou nemáte absolútne žiadne zábrany.

Keď partnerovi prvý krát vytlačíte vyrážku (bonusom je, ak je to na ťažko dostupnom mieste)

Interez.sk

Nie každý to dokáže, rozumieme. Je to činnosť, z ktorej je niekomu zle a druhého maximálne upokojuje, niekomu je to nepríjemné a iný to chce mať čím skôr preč.

Aké nechutné veci robíte so svojím partnerom vy? Podeľte sa o ne s nami v komentároch.

Pozri aj: 20+ ilustrácií ukazuje odvrátenú stránku žien, ktorú spoločnosť a hlavne muži nepoznajú

Uložiť článok

Najnovšie články