freelargeimages.com

koso / / LifeHacking
V minulom článku sme si ukázali, ako si treba vybrať dokonalý oblek. Dnes vám povieme všetko o kravatách. Ako často nosíte kravatu? Ak nenosíte,...

V minulom článku sme si ukázali, ako si treba vybrať dokonalý oblek. Dnes vám povieme všetko o kravatách.

Ako často nosíte kravatu? Ak nenosíte, tak prečo nie? Dajú sa kombinovať skoro s každým štýlom, a ak ju nosíte správne, môžete ľahko potlačiť celkový výzor do toho správneho bodu. Dôležitý je výber správnej kravaty. V dnešnej dobe máte nekonečné možnosti výberu z farieb, vzorov a materiálov a môžete sa dostať do situácie, keď sa nebudete vedieť rozhodnúť, ktorú si máte vlastne vybrať.

#1 široká/úzka ?

V poslednej dobe sú „in“ skôr úzke kravaty, ale vlastne v dobe hipsterov je to jedno. Úzke kravaty sa nosili v päťdesiatych a v šesťdesiatich rokoch, potom ich vystriedali široké. Teraz je na vás akú si vyberiete. Jediné, čoho by ste sa mali vyvarovať, sú široké kravaty ak ste chudší.

deadline.com
deadline.com
amazon.com
amazon.com

#2 materiál

Zlatý štandard je hodváb (silk). Táto látka dodáva kravate unikátny lesk a tým, že sa jedná o prírodnú látku, nevyzerá umelo. Polyester nie je dobrý, pretože to nie je prírodná látka a jej lesk vyzerá umelo, čo pôsobí lacno a nekvalitne. Samozrejme polyesterové kravaty sú lacné, väčšinou okolo 14 €, hodvábne nájdete od 19 €- 50 €.Komentovať (0)