Foto: Profimedia

Natalia aj po rokoch tvrdila, že bola naozaj iba dieťaťom, aj keď jej vek bol uznaný ako nezhodujúci sa a zmenený. Rodina si však stojí za tým, že práve oni sú obeťou a dievča je nebezpečné.

BBC spomína udalosť z pohľadu Natalie. Ešte predtým, ako sa dostala do starostlivosti manželov Barnettových, vystriedala v Amerike niekoľko rodín. Povedala, že po adopcii si myslela, že konečne našla tú pravú rodinu. Poprela vyššie spomínané obvinenia o tom, že by niekomu chcela ublížiť, alebo že menštruovala už v skorom detskom veku.

Natalia Grace, foto: Profimedia

Trpí zriedkavým ochorením

Pravdou je, že Natalia je postihnutá zriedkavým genetickým ochorením, ktoré zapríčiňuje jej nízky vzrast. Táto kostná anomália postihuje najmä končatiny a chrbát. A práve to nahráva do teórie rodičov o jej skreslenom veku.

Prípadom sa zaoberá aj pripravovaný dokument s názvom The Curious Case of Natalia Grace, ktorý obsahuje napríklad šokujúce výpovede Barnettovcov. Uvidíme, či prinesie odpovede na nezodpovedané otázky. Zatiaľ sa spomínajú dve verzie príbehu — ten z pohľadu adoptívnych rodičov a Nataliin, ktorý sa s ich podobou nezhoduje.

Najnovšie články