Žehlička či kulma na vlasy

Žehlička či kulma na vlasy, foto: Notino

Ešte nemáte nakúpené darčeky?

Vianoce sa už nezadržateľne blížia a hoci by sviatky nemali byť len o darčekoch, občas proste máme potrebu toho druhého potešiť. Nemusí to byť nevyhnutne drahý pobyt v tom najluxusnejšom hoteli, väčšine ľudí úsmev na tvári vykúzli aj maličkosť.

Z roka na rok býva čoraz viac ľudí pred Vianocami úplne bez nápadov na darčeky. Často nechcú siahať po klasických ponožkách alebo pyžamách a chceli by niečo originálnejšie. Keď neviete, čo darovať svojej kamarátke, priateľke, poprípade mamine, pozrite si našich 10 overených tipov, ktoré zaručene potešia každú ženu.

Darujte zážitok

Veľmi veľa ľudí v dnešnej dobe preferuje pred materiálnymi vecami práve zážitky. Prečo teda jeden nedarovať?

Lístky na kultúrne podujatie

Ak osoba, ktorú chcete obdarovať, miluje kultúru, lístky do divadla, kina alebo na koncert sú tou najlepšou voľbou. Nemusíte disponovať obrovskými finančnými možnosťami, aby ste uspeli, pokiaľ nejde o dlho očakávanú premiéru, lístky do Slovenského národného divadla vás nemusia vyjsť desiatky eur. Podobne je to aj s lístkami do kina. Koncert je už možno trochu drahšia záležitosť, ale ak poznáte obľúbeného speváka alebo kapelu danej osoby, prečo do neho neinvestovať?

Niečo pre krásne vlasy

Každá žena sa chce páčiť. Najlepšie, čo môžete spraviť je každodenné úpravy jej uľahčiť. Vlasy sú niečo, na čom si dávajú ženy obzvlášť záležať a často si ich žehlia alebo naopak kulmujú. Preto na Vianoce určite nič nepokazíte kvalitnou elektronikou. Žehlička na vlasy na vyrovnanie alebo značková kulma na vlasy, ktorá účesu naopak dodá krásne kučery či vlnitý vzhľad, sú náš tip na skvelý darček pre ženu. Kvalitné prístroje od overených značiek nájdete aj na webe Notino. Pozitívum je, že tu je cenové rozpätie naozaj široké. Vybrať si môžete z lacnejšej aj drahšej elektroniky.

Žehlička na vlasy
Žehlička na vlasy, Foto: Notino

Kurzy varenia alebo tanca

Kurz varenia,
Kurz varenia, , foto: Unsplash

Ak chcete byť skutočne originálnym obdarovateľom, tak si môžete byť istý tým, že kurzom prekvapíte každého. Je to totižto niečo, čo by si človek sám nekúpil a možno by o tom ani neuvažoval. Či už pošlete danú osobu, aby sa naučila pripravovať sushi, alebo tancovať salsu, je len na vás. V tomto prípade sa riaďte vkusom daného človeka a skúste predvídať, čo by ho potešilo najviac.

Adrenalínový zážitok pre odvážnu ženu

Adrenalínové darčeky
Adrenalínové darčeky, foto: unsplash

Keď sa nechá žena, ktorú chcete obdarovať, nahovoriť na všetko, adrenalín je pre ňu to pravé. Tandemový zoskok alebo bungee jumping, či let stíhačkou je potom dokonalý darček pre dámu, ktorá má v živote rada dobrodružstvo. Pozor však, aby ste takýto darček nepodarovali niekomu, kto z toho bude mať skôr strach ako radosť.

Permanentky

Lyžiarske permanentky
Lyžiarske permanentky, foto: unsplash

Keď miluje lyžovanie alebo plávanie, poprípade je pravidelným návštevníkom fitnescentra, je permanentka určite super nápad. Danej osobe ušetríte nejaké peniaze, no zároveň seba nepripravíte o dlhodobé úspory. Určite to ocení každý milovník športu, ktorý je ochotný na svoj koníček minúť aj nemalé peniaze.

Hmotné darčeky, ktoré potešia

Materiálne darčeky tiež nemusia byť niečo, čo už rokmi stráca na originalite. Skúste teda venovať blízkej osobe niečo, čo ju zaručene poteší.

Darčekové poukazy

Ak si to chcete zjednodušiť, to najlepšie, čo môžete urobiť, je siahnuť po darčekových poukazoch. Je síce pravda, že takýmto spôsobom bude obdarovaná žena vedieť, koľko peňazí ste do nej investovali, vy si však ušetríte naozaj veľmi veľa času. Či už zvolíte darčekový poukaz do drogérie alebo obľúbeného obchodu s oblečením, neurobíte krok vedľa.

Poteší aj kuchárska kniha

Knižka ako darček
Knižka ako darček, foto: unsplash

Hoci sa kniha pokladá taktiež už za otrepaný a neoriginálny darček, keď máte vo svojom okolí knihomoľa, tomuto sa určite poteší. Pred Vianocami už tradične vychádza množstvo výborných kníh, no keď chcete navodiť tú správnu atmosféru, môžete siahnuť aj po nejakej s vianočnou tematikou. V poslednej dobe sa obľube tešia aj kuchárske knihy, ktoré vedia vo varení inšpirovať nejednu ženu.

Výberové čaje

Výberové čaje
Výberové čaje, foto: unsplash

Pravdepodobne existuje len veľmi málo ľudí, ktorí nepijú čaj. Práve ten môže byť skvelým darčekom pod stromček, hlavne vtedy, keď je špeciálny, výberový a možno aj v nejakom peknom balení, ktorých je v sviatočnom období naozaj veľmi veľa. Môžete sa opäť inšpirovať sviatočným obdobím a vybrať čaj, ktorý je pre toto obdobie typický. S jablkom a škoricou určite zabodujete.

Prírodná kozmetika

Prírodná kozmetika
Prírodná kozmetika, foto: unsplash

Kozmetika je možno tradičnejšou, no určite veľmi dobrou voľbou. V súčasnej dobe sa množstvo žien orientuje na to, aby bola ich vlasová a pleťová kozmetika „bio“ a v obchodoch nájdete aj niekoľko kvalitných značiek, ktorých kúpa vás nebude stáť príliš veľa peňazí. Na prírodnú kozmetiku predsa nemusíte minúť stovky eur.

Kabelky a batohy, ktoré potrebuje každá žena

Kabelky a batohy, ktoré potrebuje každá žena
Kabelky a batohy, ktoré potrebuje každá žena, foto: unsplash

Toto je jednoznačne tip pre odvážnych, ktorí sú si na sto percent istí, že vedia, čo sa ich kamarátke, priateľke, sestre či mame naozaj páči. Keď ste si na istom, verte tomu, že je len jedna vec, ktorej žena nemá nikdy dosť. Kabelky alebo batohy. Oboje je záležitosť, na ktorú nedá dopustiť žiadna žena.

V spolupráci s Notino

Najnovšie články