Foto: MovieStillsDB

Toto ste o slávnej herečke zrejme nevedeli.

Mnoho ľudí si myslí, že všetci hollywoodski herci sa majú ako v bavlnke a topia sa v peniazoch. Očividne to ale nie je celkom pravda. Herečka Drea de Matteo priznala, že keď na tom bola najhoršie, život jej zachránila platforma OnlyFans.

Na účte jej ostalo už len pár drobných

Ako informuje Mail Online, herečka známa zo Sopranovcov – Drea de Matteo – priznala, že platforma OnlyFans jej zachránila život po tom, ako ju odmietnutie vakcíny proti covidu pripravilo o herecké úlohy. Na účte jej vraj preto zostalo len 10 dolárov. Hoci sa 52-ročná herečka spočiatku zdráhala, teraz prezradila, že jej pikantné zábery boli také výnosné, že v priebehu piatich minút splatila svoje hypotekárne dlhy. Dokonca vďaka tomu dokázala rozbehnúť vlastné podnikanie s oblečením.

Foto: MovieStillsDB

Dodala, že predtým, ako začala pridávať obsah na platformu pre dospelých, takmer prišla o dom a nemala už peniaze ani na to, aby sa starala o svojich rodičov, pritom jej mama trpí demenciou. Postarať sa musela aj o svoje dve malé deti. „Nemôžem uveriť tomu, že to hovorím, ale OnlyFans nám naozaj zachránil život,“ priznala Drea.

Najprv to bola nutnosť, teraz sa jej odmieta vzdať

So slzami v očiach pokračovala: „Každý, kto ma chce súdiť a zhadzovať, nech sa páči. Len dúfam, že sa nikdy neocitnete v situácii, v akej som bola ja.“ Drea priznala, že pôvodne chceli obsah na OnlyFans vytvárať spolu s manželom, malo ale ísť o kontroverzný podcast, nie o erotické zábery. Podcast chceli mať za akousi ochrannou stenou, aby ich médiá za to neroznášali na kopytách.

Hoci herečka napokon fotky na platformu začala pridávať z nevyhnutnosti, zamilovala si ju a dodala jej silu. Vraj sa jej neplánuje v dohľadnej dobe vzdať. Navyše, môže konečne jesť, čo sa jej zachce. Verí totiž, že na fotkách nevyzerá dobre, ak je príliš vychudnutá. Vraj si kvôli väčším prsiam a zadku rada dopraje cestoviny a steak. Ak by bola vychudnutá, ľudia by pri jej fotkách zaspávali.

Uložiť článok

Najnovšie články