Foto: interez.sk

Biedronka zatiaľ svoje pracovné ponuky sústreďuje na Bratislavu a Trnavu.

S ponukami práce pre Biedronku sa opäť roztrhlo vrece a za posledné dva týždne ich pribudlo na portáli Profesia päť. Najnovšia len predvčerom. A ich finančné ohodnotenie sa pohybuje v rozmedzí od 1300 eur až po 2700 eur. 

Spomínaných 1300 eur sľubuje spoločnosť Jeronimo Martins Slovensko, s. r. o., ktorá prevádzkuje Biedronku, za obsadenie pozície pracovník/pracovníčka administratívy v sklade. Požiadavkou na zamestnanca je napríklad stredoškolské vzdelanie s maturitou. Pracuje sa v Trnave.

O 300 eur viac môže dostať špecialista nákupu – junior. Tejto pozícii vyhovujú uchádzači so stredoškolským vzdelaním s maturitou a s vysokoškolským vzdelaním I. stupňa, a miesto výkonu práce je v Bratislave.

Vráťme sa ale späť do Trnavy, kde si taktiež 1600 eur mesačne môže zarobiť Supply Chain špecialista/špecialistka. Tejto pozícii vyhovujú záujemcovia s nadstavbovým či vyšším odborným vzdelaním alebo tí, ktorí dovŕšili vysokoškolské vzdelanie I. a II. stupňa. V Trnave taktiež Biedronka hľadá Teamleadera/Teamleaderku v sklade a sľubuje odmenu 1700 eur mesačne. Tejto pozícii vyhovujú uchádzači so stredoškolským vzdelaním s maturitou.

Iba pred dvoma dňami bola na portáli zverejnená pracovná ponuka s miestom výkonu v Bratislave, ktorá by mohla zaujať právnikov a právničky. Avizuje mzdové podmienky 2700 eur mesačne, no záujemcovia musia mať dovŕšené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a aspoň tri roky praxe v odbore.

Spoločnosť k niektorým pozíciám ponúka aj mesačný výkonnostný bonus a pri všetkých uvádza, že konečná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta.

Foto: Screen Profesia.sk

Kedy sa Biedronky dočkáme?

Ako sme vám avizovali, už niekoľko mesiacov je známe, že poľský reťazec sa chystá na slovenský trh, očakáva sa, že by mal svoje brány otvoriť koncom tohto roka.

Je známe, že reťazec mieri na Slovensko z dôvodu, že majitelia postrehli masy Slovákov v ich poľských predajniach. Lacný reťazec od našich susedov však na našom území nebude otvárať prevádzky vo všetkých veľkých či väčších mestách. Podľa portálu Žilinský Štandard by ich mal otvoriť v BratislaveKošiciachBanskej BystriciTrnave a Žiline. Až čas ukáže, či sa postupne Biedronka rozšíri aj do ďalších lokalít.

Uložiť článok

Najnovšie články