Foto: urbanbushbabes, miriannjoh

Zoznám sa s desiatkou modeliek, ktoré dokazujú, že všetky ženy sú krásne, jedinečné a originálne.

Každá z nás je niečím odlišná, máme svoje typické črty, s ktorými sa ale niekedy nevieme vyrovnať. Tieto ženy vás ale presvedčia o tom, že si s tým netreba robiť starosti. Sú vzorom toho, že aj keď majú možno nezvyčajnejší vzhľad, sú krásne. Nezáleží na tom či máme pehy, väčšie uši alebo nemáme dokonalé zuby. Podstatné je prijať samého seba.

Ashley Smith

#datenight at the ballet tonight. I look like one of them real ladies.

A post shared by Ashley Smith (@therealashsmith) on

Ashley je typická a ľahko rozpoznateľná vďaka jej medzierke medzi zubami. Je hrdá na to aká je a má rada, keď dizajnéri oceňujú jej osobnosť a nie len to, keď hľadia na jej životopis. Okrem modelingovej kariéry sa venuje aj architektúre a kresleniu. Pózovala pre Vogue či Glamour a bola tvárou Levi’s a Gap.

Masha Tyelna

A post shared by Masha Tyelna (@mashatyelna) on

Módne domy ako Nina Ricci, John Galliano alebo Givenchy sú očarení touto modelkou, ktorá má „najväčšie oči na svete“. Mashu často prezývajú „mimozemšťankou“ alebo „slovanskou elfkou.“ Vďaka svojmu poznávaciemu znameniu – veľkým očiam, patrí k modelkám, ktoré sú nezvyčajné.

Sabina Karlsson

??? When your team are on top of their game ✨?✨#curls #beauty #bts

A post shared by Sabina (@thesabinakarlsson) on

Krásne husté prírodné vlasy, pehy takmer po celej tvári, medzierka medzi zubami a tzv. plus size modelka, tieto všetky črty má Sabina. Vďaka týmto znakom si ju človek zapamätá a nezamení si ju s inou modelkou. Táto Švédka má rada samú seba a je ambasádorom všetkých prírodných a individuálnych vecí.

Anna Brimma

4 @bricks_magazine

A post shared by ANNA BRIMMA (@annabrimma) on

? @rue__l @celinekreis

A post shared by ANNA BRIMMA (@annabrimma) on

Anna je jednou z najsľubnejších modeliek britskej agentúry Anti Agency, ktorej modeli a modelky sú ľudia so svojou vlastnou osobnosťou, individuálnym štýlom a talentom.

Mirian Njoh

✖ Untitled Girls Do It Better ✖ || #inmyskiniwin

A post shared by Mirian Njoh (@miriannjoh) on

Mirian je albínka. Okrem toho túto modelku neprehliadneš ani pre jej exotický vzhľad. Venuje sa aj fotografovaniu, je talentovaná návrhárka a blogerka. Ako dieťa bola v škole šikanovaná a ako vraví, dlho jej trvalo, kým sa vysporiadala s tým, ako vyzerá.

Cipriana Quann

Dvojičky Cipriana a TK Wonder sa rozhodli ukázať všetkým ženám tmavej pleti, že sa nemusia hanbiť za ich afro účesy, pretože to, čo je prirodzené, je aj krásne.

Hanne Gaby Odiele

✌️?

A post shared by Hanne Gaby Odiele (@hannegabysees) on

Belgičanka Hanne pracovala pre módne značky ako Dior, Gucci, Prada alebo návrhára Alexandra Wanga. Nedávno sa priznala k tomu, že je intersexuálna. Narodila sa ako muž, no jej telo sa vyvinulo ako to ženské. Sú pre ňu charakteristické jej lícne kosti a vysoké čelo.

Paloma Elsesser

festivities ~

A post shared by Paloma Elsesser (@palomija) on

? for @markomacpherson new book '[email protected] Girls' with @rizzolibooks ~

A post shared by Paloma Elsesser (@palomija) on

Paloma patrí k plus size modelkám, ktorá sa stala hviezdou reklamnej kampane pre značku Nike. Svoju slávu získala vďaka sociálnym sieťam: tam ukazovala svoj štýl a individualitu.

Anna Mila

you can look but you can't touch

A post shared by Anna Mila (@annamilaofficial) on

#come #closer

A post shared by Anna Mila (@annamilaofficial) on

Modelingový agent objavil Annu, keď bola so svojou mamou na nákupoch. Teraz dobýva módne prehliadky Versace či Dolce&Gabbana. Jej hlavnou črtou je výrazné prirodzené a husté obočie.

Felice Joop

Fresh pola's ? @codemanagement

A post shared by Felice veen (@feliceveen) on

Please welcome Felice Joop to our Direct board ??❤️ #welcome #uniquemodelsdenmark #model @feliceveen

A post shared by UNIQUE MODELS (@uniquemodelsdenmark) on

Pre Felice sú typické väčšie uši a husté obočie. Všimla si ju agentúra UNIQUE MODELS. Táto modelka práve začala svoju kariéru, no ktovie, možno raz o nej bude hovoriť celý svet.

Pozri aj: Čokoládovú modelku šikanovali za jej vzhľad. Tmavá „Barbie“ sa im ale postavila a teraz je hviezdou internetu

brightside.me
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )