Záber zo seriálu Koruna Foto: MovieStillsDB / instagram.com/emmalouisecorrin/

Svoju identitu sa rozhodla ďalej neskrývať a fanúšikovia ju za to zbožňujú.

Po Demi Lovato sa ďalšia známa osobnosť rozhodla odhaliť pravdu o svojej identite a oznámila svetu, že sa identifikuje ako nebinárna osoba. Je ňou herečka Emma Corrin, ktorú môžete veľmi dobre poznať z úlohy princeznej Diany vseriáli Koruna (The Crown).

Emma Corrin sa medzi divákmi preslávila najmä vďaka v úlohe ikonickej Diany, princeznej z Walesu, ktorú stvárnila v obľúbenom seriáli z dielne Netflixu. Vo svojom najnovšom príspevku na Instagrame sa rozhodla podeliť s bližšími informáciami o tom, že je nebinárnou osobou. To znamená, že sa neidentifikuje ako žena, ale nie je ani mužom. Jednoducho odteraz žije bez určitosti svojho pohlavia.

Nie je ženou ani mužom

Ako informoval web televíznej stanice ABC, na oslovovanie okrem ženského zámena začala používať aj zámeno “oni”. Túto informáciu pridala na svoj instagramový profil, medzičasom je už však odstránená. Okrem toho uverejnila pôsobivé fotografie z dielne umeleckého fotografa Davida-Simon Dayana, ktoré odhalili veľký kus z jej súkromného intímneho života.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Corrin (@emmalouisecorrin)

Zmeny sú v poriadku

Na fotkách má obviazané a stiahnuté prsia boxerskými bandážami. Vďaka tomu pôsobia plochejšie a teda sama vyznieva ako sa aj cíti, menej žensky. V popise opísala, ako prechádza množstvom zmien a zvratov a že je to úplne v poriadku.

Uviedla aj dve značky bandáží, ktoré začala používať a upozornila tým na možné riziká viazania pomocou materiálov, ktoré na to nie sú primárne určené. Môžu spôsobiť okrem podráždenia pokožky aj vážnejšie ťažkosti s dýchaním alebo dokonca prasknutie rebier.

Nazvala sa queer nevestou

V komentároch dostala za tento krok množstvo pozitívnych reakcií a podpory od známych osobností aj svojich fanúšikov. Nie je to prvé podobné odhalenie, ktoré Corrin na sociálne siete uverejnila.

Pred niekoľkými týždňami pridala na Instagram fotky, na ktorých má oblečené svadobné šaty a pridala k nim popis, v ktorom sa nazvala obľúbenou queer nevestou.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Corrin (@emmalouisecorrin)

Inšpiráciou pre ostatných

Herečka aktuálne pracuje na dráme s názvom My Policeman, ktorú by sme mali vidieť už v priebehu budúceho roka. Objaví sa tam po boku speváka Harryho Stylesa, takže sa je na čo tešiť.

Čo sa týka jej najnovšieho priznania, môže byť inšpiráciou pre celú komunitu a vysielať svetu pozitívne signály o vnímaní nebinárnych ľudí, ktorí sú rovnakou súčasťou našej spoločnosti.

out.com, advocate.com, instagram.com, abc.net.au
0
Uložiť článok
Komentovať