Foto: facebook.com/Will Smith

Nejedna žena sníva o stretnutí, či dokonca o rande s Willom Smithom.

Aj keď je herec už dlho a šťastne ženatý s Jadou Pinkett Smith, s ktorou má dve deti, jednej sa predsa len podarilo uchmatnúť si chvíľku jeho času a pozornosti. A nešiel na rande len tak s hocakou ženou. Romantické stretnutie mal totiž dohodnuté s robotickou dámou menom Sophia, a to v krásnom prostredí Kajmanských ostrovov. Aj keď sa mu herecký talent jednoznačne nedá uprieť, zdá sa, že jeho šarm predsa len neočarí každú.

Len nedávno sa na Youtube objavilo video, na ktorom sú zábery zo stretnutia Willa Smitha a zvláštnej umelej inteligencie. Aby to všetko malo ešte o niečo väčšie čaro, rande prebiehalo na Kajmanských ostrovoch. Nech sa však herec snažil akokoľvek, veľmi mu to nešlo. So Sophiou sa pokúšal flirtovať tak, že by tomu iná žena len ťažko odolala. Trúsil vtipy, spýtal sa jej, aká je obľúbená hudba robotov a dokonca sa nezabudol pochváliť aj tým, že v 80. rokoch mal celkom slušne našliapnutú kariéru rapera, dokonca vydal aj niekoľko albumov.

V istom momente sa dokonca zdalo, že skutočne preskočila iskra a Will Sophii povedal: „Sophia, môžem byť k tebe úprimný? Túžil som po stretnutí s tebou už naozaj dlhý čas a je skutočne čarovný pocit teraz tu s tebou sedieť. Neviem, či to je tým prostredím alebo vlhkosťou v ovzduší, no tak dobre sa mi s tebou rozpráva.“ Will sa chystal urobiť ďalší krok a zdalo sa, že Sophiu pobozká, no tá ho v momente dokonale schladila hláškou, aká by na črepy rozbila sny takmer každého chlapa snažiaceho sa o priazeň ženy: „Myslím si, že by sme mohli byť priateľmi. Môžeme chodiť von a lepšie sa pri tom spoznávať. Odteraz si na mojom zozname priateľov.“ Okrem toho, nezabudla skritizovať ani jeho hudobný štýl a snahu o vtipnosť konštatovaním, že to je iracionálne správanie na takú ľudskú bytosť.

Will Smith je však chlap so srdcom na správnom mieste a aj keď ho Sophiino odmietnutie zrejme zabolelo a sklamalo, ostáva oddaný Jade Pinkett Smith, s ktorou sú svoji už úctyhodných 20 rokov. Keby ste boli na mieste Willa Smitha vy, odhodlali by ste sa na rande so Sophiou?  Čeliť takémuto odmietnutiu by nemusel zvládnuť každý.

Pozri aj: Aj ty robíš jednu z týchto 15+ chýb? Nečudujeme sa, že máš finančné problémy

time
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy