Ilu: Jakub Marian

Michaela / / Série
Túto mapu najstaršieho remesla na svete len tak ľahko z hlavy nevymažete.

Ako je na tom najstaršie remeslo na svete? V Európe sa mu celkom darí. Pozrite sa na mapu, ktorá vám ukáže jednotlivé európske krajiny tak, ako ste ich doposiaľ nevideli. 

O Jakubovi Marianovi ste už u nás určite počuli. Tento vynikajúci český kartograf rád vytvára mapy, ktoré inde len tak ľahko nenájdete. Na svet, v ktorom žijeme, sa pozerá cez trošku inú optiku, ktorá však rozhodne stojí za to. Tentokrát si vzal na mušku prostitúciu. Vytvoril tak mapu, ktorú by bola škoda nevidieť.

Jakub Marian

Pokuta či väzenie

V niektorých krajinách si trest za sexuálne služby môžete vybrať. V Rusku sa však ako zákazník nemusíte báť o svoju kožu. Ak vás prichytia, pokutu zaplatí prostitútka. Peňažný trest sa v červeno označených krajinách (teda tých, v ktorých pokutu platí zásadne iba poskytovateľ služby), sa pohybuje od smiešnych 8 eur až po rovnú tisícku, čo je už čo povedať. Vo fialovo označených krajinách si však zákazník musí siahnuť do vlastného vrecka. Platený sex, pri ktorom vás načapali opakovane, vás môže vyjsť až na neuveriteľných 3 500 eur. U nás je však sex stále legálny, okrem tzv. „bordelov,“ ktoré u nás však fungujú aj napriek legislatívnym zákazom. Dokiaľ však našincom nehrozí ani pokuta či väzenie, nemajú očividne dôvod ich nenavštevovať.

Pozri aj: Močenie na partnera či sex v bezvedomí. Vedci skúmali, aké sú najčastejšie sexuálne fantázie

indy100.com
0
Komentovať (0)