Ilustračná foto: MovieStillsDB

Nočná mora všetkých odporcov predčasného pripomínania blížiacich sa Vianoc.

Ak ste si mysleli, že to známe obchodné reťazce s vianočnými sviatkami preháňajú predčasne, táto televízna stanica vás presvedčí o presnom opaku. Zatiaľ, čo v obchodoch je vianočnému tovaru v aktuálnom období vyčlenených len pár regálov, nová televízna stanica sa rozhodla počnúc včerajškom poriadne potešiť všetkých milovníkov najkrajších sviatkov v roku. Vysielať bude až do januára 2021 výhradne len vianočné filmy. Nonstop!

Žiadne seriály, ani spravodajské relácie či plytké reality show, ale vianočné filmy po celý deň i noc. Tak vyzerá program novej televíznej stanice Sony Movies Christmas, ktorá svoje vysielanie odštartovala 24. septembra, teda tri mesiace pred Vianocami. Informoval o tom web Unilad.

Záber z filmu Láska nebeská (Love Actually). Foto: MovieStillsDB

Len pred divákov v UK

Samozrejme, vzhľadom na to, že televízia bude vysielať výhradne území Veľkej Británie, slovenskí diváci sa k nej oficiálne nedostanú. Je však prekvapivé, že sa spoločnosť Sony vôbec rozhodla takúto stanicu na obmedzený čas spustiť.

Sony Movies Christmas sľubuje divákom 24 hodín, 7 dní v týždni tie najkrajšie vianočné filmy všetkých čias. Chýbať nebudú romantické filmy, rodinné komédie, ani animáky pre najmenších a to všetko s tematikou Vianoc. Sony okrem osvedčených klasík ale sľubuje aj celkom nové filmy.

Televízia odvysiela osvedčené vianočné klasiky, ale plánuje aj novinky. Foto: MovieStillsDB

Ako spoločnosť prostredníctvom svojich sociálnych sietí a webu uviedla, týmto spôsobom nechce spôsobovať žiadny predvianočný stres z blížiacich sa sviatkov. Divákom chce len poskytnúť spôsobom, ako aspoň na chvíľu zabudnúť na zlú atmosféru, ktorá sa šíri svetom kvôli aktuálnej pandémii koronavírusu.

Nič nie je nemožné

Špeciálny kanál bude vysielať od 24. septembra do začiatku nového roku 2021 a aj keď bude dostupný len pre divákov v Anglicku, internet dokáže tento problém vyriešiť. K bezplatnému online sledovaniu akejkoľvek stanice sa totiž dá jednoducho dostať pár klikmi pomocou vyhľadávača Google.

Vedeli by ste obdobný televízny kanál predstaviť aj na Slovensku?

0
Uložiť článok
Komentovať