foto: Instagram

Spoznali by ste hercov z obľúbeného príbehu Rodiny Addamsovcov?

Rodina Addamsovcov patrí k najobľúbenejším čiernobielym seriálom. Ich čierno čierny humor je mimoriadne obľúbený aj v dnešnej dobe. Kto by povedal, že prvá epizóda bola odvysielaná už v roku 1964? Od vtedy však na obrazovkách pribudli aj filmové spracovania kultovej rodinky.

Túto rodinku má väčšina ľudí spätú hlavne so spomínanými filmovými pracovaniami, o seriáli mnohí dokonca ani len netušia. V ňom sa predstaví mierne morbídny rodinný klan pozostávajúci z Gomeza, zvodnej Morticie, strýka Festera, detí Wednesday a Pugsleyho, smrteľne bledého sluhu Lurcha, babičky a  odseknutej ruky menom Vec. Námetom na televízny seriál sa stali komiksy Charlesa Addamsa. V dvoch sériách bolo vydaných 64 častí, každá mala približne 30 minút. Po dvoch rokoch bola výroba ukončená.

Filmové adaptácie zožali tiež veľký úspech, no mnohí fanúšikovia tvrdia, že pôvodný seriál je lepší a určite stojí za pozretie aj dnes. Pri oboch snímkach však nechýba povestný čierny humor, ktorý si vás takmer určite získa. Spoznali by ste však známych filmových hercov aj po 26 rokoch?

Morticia Addams — Anjelica Houston

Pugsley Addams — Jimmy Workman

Wednesday Addams — Cristina Ricci

Strýko Fester — Christopher Lloyd

Lurch — Carel Struycken

Stará mama — Judith Malina

Debbie — Joan Cusack

Gomez Addams — Raul Julia (zomrel v roku 1994)Pozri aj: 15 znepokojujúcich scén z filmov, ktoré sú tak hrozivé, že by ste ich radšej nikdy nechceli vidieť

twentytwowords.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )