Foto: facebook.com (သတင္းထူးသတင္းဦးမ်ား)

Podľa polície ide o jeden z najnechutnejších prípadov.

Mnohí z nás si myslia, že príbehy o kanibaloch patria len do historických kníh a dnes už takéto príbehy často považujeme za dávnu históriu. Opak je však pravdou a zdá sa, že jeden z kanibalov tento rok zaútočil v Rusku.

Rus Dmitry Luchin má len 21 rokov, no už teraz je preslávený za svoj ohavný čin, ktorého sa dopustil na svojej priateľke. Práve preto ho volajú aj mladý milenec – jeho priateľka Olga B. mala 45 rokov. K celému incidentu malo dôjsť ešte 8. marca tohto roku, presne na Medzinárodný deň žien.

Luchin, ktorý je bývalým vojenský branec, čelí obvineniu, že svoju priateľku bil fľašou od vína 25-krát do hlavy, po čom ju ešte 4-krát bodol nožom do hrude. Okrem vraždy mu však hrozí trest za znesvätenie mŕtveho tela, za čo môže dostať až doživotný trest.

Podľa polície sa k obvineniam priznal, na súd však bude čakať do budúceho roku. Prepisy z jeho výsluchu však naznačujú, že nejde len o vraha, ale aj o mladého kanibala. „Jej mozog mi chutil, preto som si povedal, že ešte niečo skúsim,“ hovoril počas výsluchu. „Nechal som jej krv odtiecť do pohára a snažil som sa pozbierať aj to, čo bolo rozliate na zemi. Potreboval som niečím zapiť jedlo.“ Šesť hodín po tom, čo ju zavraždil, odišiel z jej bytu spolu s jej notebookom a lakom na vlasy.

Celý prípad objasnila svedkyňa Alexandra: „Po cigarete na balkóne vzal fľašu a bil ju do hlavy, kým neodpadla. Vzal sekáč na mäso a začal ním bodať do hlavy. Keď sa dostal k mozgu, časť z neho odkrojil, upražil a zjedol. Chutilo mu to, tak si šiel odkrojiť ďalší kus. Rozrezal jej brucho, všetky orgány sa z nej vyliali. Sexuálne ju zneužil fľašou, zatiaľ čo jej odrezal bradavky a rozrezal hrdlo.

Podľa jeho priateľov mal Luchin vždy nadpriemerné IQ a bol považovaný za talentovaného básnika. No už pred útokom sa zaregistroval na stránke Svetových maniakov a sériových vrahov, teda sa dá predpokladať, že k takýmto činom mal sklony už skôr. Dôkazy tiež ukázali, že je fanúšikom sériového vraha Jeffreyho Dahmera, známeho ako kanibala z Milwaukee. Ten znásilnil a rozštvrtil 17 mužov a chlapcov medzi rokmi 1978 a 1991.

Pozri aj: Slovák napadol pútnika zo Švédska, ktorý prechádza cez Slovensko. Pomýlil si ho s migrantom

dailymail.co.uk
Uložiť článok

Najnovšie články