ladbible.com

katka / / News
Nové video odhaľuje zvláštny objekt, ktorý prelieta popred Mesiac. Fanúšikovia UFO si myslia, že je to dôkaz o mimozemskom živote.

Mnohí ľudia veria, že život mimo našej Zeme skutočne existuje. Nie je to úplný nezmysel, vesmír je nekonečný a ani zďaleka sme ho nepreskúmali celý. Nájde sa však mnoho ufológov a odborníkov na kozmické javy, ktorí chcú prítomnosť mimozemšťanov za každú cenu potvrdiť.

Jedným z takýchto nadšencov je aj SecureTeam10 – jedna z najväčších UFO stránok. Práve tu sa objavilo video, ktoré má byť dôkazom toho, že okolo zeme preletelo UFO. Majiteľ tejto stránky Tyler Glockner napísal: „Ako si môžete všimnúť, objekt pre Mesiacom sa hýbe do strany, a preto nemôžem povedať, že by šlo o lietadlo.“ Ako dôkaz priložil fotografiu lietadla ako prelietava popred Mesiac, no je omnoho väčšie, než zachytený objekt na videu.

„Nech je to čokoľvek, je to k Mesiacu omnoho bližšie, než akékoľvek komerčné lietadlo,“ dodal Glockner. Fanúšikovia sa nevedia zhodnúť, čo sa na videu nachádza. Niektorí si myslia, že to je kozmický odpad, no sú aj iné názory. Jeden z fanúšikov si myslí, že objekt sa po celú dobu nepohol a bola to Zem, ktorá sa hýbala ďalej.

Len málokto si však overil „výskum“, s ktorým stránka SecureTeam10 prišla. Podobný článok o konšpiráciách tejto stránky sme vám priniesli nedávno. Konkurenčná UFO skupina Lions Ground tvrdí, že SecureTeam10 pravidelne zavádza svojich fanúšikov, aby si zvýšili svoje príjmy. Tvrdí, že tí, ktorí veria videám na SecureTeam10, tým podporujú jeho zakladateľa, ktorý sa vyváža na luxusnom aute a hovorí si: „Ďakujem hlupáci“. Len za jeden deň totiž môže zarobiť viac ako 600 dolárov, a to zverejňovaním falošných UFO videí.

Jediná vec, ktorá je na tejto stránke dokázaná, je nedostatočný výskum.

Pozri aj: Atómový výbuch na Mesiaci. Američania chceli uskutočniť šialený plán, ktorý naháňa zimomriavky

interez.sk (katka), ladbible.com
0
Komentovať (0)