Foto: Hike The World

Lukáš Mužla / / Slovensko
Uzávera turistických chodníkov v Tatrách sa blíži. Vďaka projektu mladého slovenského páru Hike The World však môžete posledný raz zavítať na prekrásne Rysy.

Výstup na Rysy patrí medzi najobľúbenejšie a najkrajšie turistické trasy v Tatrách. V tomto období sú naše veľhory snáď najkrajšie z celého roka a počas jedného dňa môžete zažiť hneď niekoľko ročných období. Turistická uzávera v Tatrách začína už budúci týždeň, no vy si posledný výstup na Rysy môžete užiť ešte dnes. Bez turistov, s nádherným východom Slnka a v krásnej jesennej atmosfére vám ho prináša mladý pár v zložení Martin a Mima.

20 kilometrov dlhá a niečo cez 8 hodín trvajúca turistika na Rysy, je najnovším Martinovým dielom z jeho tvorby v rámci projektu Hike the World. Martin a Mima sa venujú tvorbe krátkych videí, ktorým sa snažia poukázať najmä na prírodné bohatstvo Slovenska, no občas predsa len zavítajú i do zahraničia. V tom najnovšom vám ponúkajú užiť si spolu s nimi váš (možno) posledný výstup na krásne Rysy v tejto sezóne.

Pozri aj: Mladí Slováci chystajú expedíciu, akú svet ešte nevidel. Bude dlhá, bolestivá a nebezpečná, no zapíšu sa ňou do histórie

0
Komentovať (0)