Foto: Youtube (UFOSeekers)

Nadšenci bláznivých konšpirácií môžu oslavovať. Nové video, ktoré je dôkazom existencie Oblasti 51 je pre nich ako voda na mlyn.

Škoda, že mimozemský život, ani nič mimoriadne nezvyčajné nepotvrdzuje. Aj napriek tomu je toto zistenie viac než zaujímavé. Oblasť 51 nemá podľa vlády Spojených štátov existovať. Avšak verejnosť pozná inú verziu, ktorá je k pravde omnoho bližšie. Akékoľvek informácie o tejto vojenskej základni sú prísne tajné, čo potvrdzuje aj fakt, že pokiaľ  by ste sa k nej priblížili v okruhu 150 kilometrov, pravdepodobne vás okamžite zastrelia. To však neodradilo dvoch prieskumníkov od toho, aby sa prišli pozrieť zblízka.

Základňa by sa mala nachádzať niekde v Nevadskej púšti, teda uprostred ničoho. Párik Tim a Tracey, ktorí prispievajú na Youtube kanál s názvom UFOSeekers, išli na niekoľkodňový prieskum, aby zistili, čo sa tu skutočne deje.

Restricted Area
Flickr

Pár išiel na turistiku počas ktorej vystúpili na vrchol hory Tikaboo. Tá je vysoká 2 500 metrov a nachádza sa 40 kilometrov od Oblasti 51. Aj napriek tomu, že boli v tejto vzdialenosti, podarilo sa im spraviť niekoľko ostrých záberov budov a armádnych SUV vozidiel, ktoré vychádzali a vchádzali do základne.

Foto: UFO Seekers / YouTube

Existuje mnoho populárnych teórii o tom, čo sa deje v Oblasti 51. Jedna z nich tvrdí, že sa tu neustále vyvíjajú nové zbrane, čo zahŕňa aj ich testovanie. Ďalšia, ktorá je omnoho známejšia hovorí, že sa tú skúmajú mimozemské technológie a taktiež, že sa tu ukrýva mimozemská letka.

Foto: UFO Seekers / YouTube

Aj keď rozhodne na tieto konšpirácie neveríme, pravdou je, že Oblasť 51 je opradená mnohými legendami a priťahuje pozornosť po celom svete. Teraz si ale  vychutnajte video zhotovené Timom a Tracey.

Pozri aj: Gravitácia neexistuje, Zem ovládajú Jezuiti a Slnko je také isté veľké ako Mesiac. Kontroverzný rozhovor so Slovenkou Michaelou o plochej Zemi vám dá odpoveď na všetky otázky

unilad.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )