The Lad Bible

Michal Blaško / / News
Legenda sa vracia! Všetci sa však pýtajú, ako bude nová 3310 vyzerať.

Nokia ešte len pred pár dňami ohlásila návrat legendy 3310, ktorá je všetkým známa svojimi nezničiteľnými vlastnosťami. V časoch, keď nám z nej zvonili polyfónne tóny a hrali sme na nej Snake-a, trávili sme s ňou všetok svoj čas. V podstate sa v tomto nič nezmenilo, iba technika išla dopredu. 

Každý dúfa, že nová Nokia 3310 si zachová svoju veľkosť aj vlastnosti, ktorými je tak legendárna. O novom zariadení nevieme skoro vôbec nič a zdá sa, že sa to tak čoskoro ani nedozvieme. Jediná drobnosť, ktorú všetci vedia, je cena. Tá by nemala prevýšiť 60 dolárov za jeden telefón.

Všetci ľudia sú tak zvedaví a nevedia vydržať, ako bude nová Nokia vyzerať a aké bude mať vlastnosti. Pozrel sa na to Concept creator, ktorý vo svojom novom videu predstavil znovuzrodenú legendu. Tá by podľa neho mala mať LED displej či fotoaparát. A čo si myslíte vy? Mohla by 3310 vyzerať práve takto?

Pozri aj: Táto Nokia 3310 má 17 rokov, prežila dve vojenské misie v Iraku a Afganistane, a stále vydrží bez nabitia 10 dní

theladbible

 Komentovať (0)