The Lad Bible

Legenda sa vracia! Všetci sa však pýtajú, ako bude nová 3310 vyzerať.

Nokia ešte len pred pár dňami ohlásila návrat legendy 3310, ktorá je všetkým známa svojimi nezničiteľnými vlastnosťami. V časoch, keď nám z nej zvonili polyfónne tóny a hrali sme na nej Snake-a, trávili sme s ňou všetok svoj čas. V podstate sa v tomto nič nezmenilo, iba technika išla dopredu. 

Každý dúfa, že nová Nokia 3310 si zachová svoju veľkosť aj vlastnosti, ktorými je tak legendárna. O novom zariadení nevieme skoro vôbec nič a zdá sa, že sa to tak čoskoro ani nedozvieme. Jediná drobnosť, ktorú všetci vedia, je cena. Tá by nemala prevýšiť 60 dolárov za jeden telefón.

Všetci ľudia sú tak zvedaví a nevedia vydržať, ako bude nová Nokia vyzerať a aké bude mať vlastnosti. Pozrel sa na to Concept creator, ktorý vo svojom novom videu predstavil znovuzrodenú legendu. Tá by podľa neho mala mať LED displej či fotoaparát. A čo si myslíte vy? Mohla by 3310 vyzerať práve takto?

Pozri aj: Táto Nokia 3310 má 17 rokov, prežila dve vojenské misie v Iraku a Afganistane, a stále vydrží bez nabitia 10 dní

theladbible