BrewDog via Indiegogo

Stella / / News
Predstavte si, že kráčate po krásne vybavenej a upravenej chodbe hotela, a všade je pivo.

Kráčate k svojej posteli, keď zrazu uvidíte nejaký záblesk striebra. Zbadáte chladničku, otvoríte ju a tá je plná piva. Myslíte si, že to je sen? Nie. Tento hotel sa môže stať skutočnosťou vďaka škótskemu pivovaru BrewDog. 

BrewDog vytvorili kampaň na Indiegogo, kde predstavili svetu svoj sen. Chcú otvoriť celosvetovo prvý pivný hotel. Tento hotel chcú postaviť v ich prvom areáli v Amerike, ktorý bol otvorený minulý týždeň.

Toto je druhýkrát, kedy sa celý svet o pivovar BrewDog zaujíma, pretože urobil znova niečo extrémne zaujímavé. Menej ako pred mesiacom pivovar oznámil, že poskytne všetkým svojim zamestnancom platený týždeň voľna, aby mohli svojich nových domácich maznáčikov doma privítať a postarať sa o nich. Tento postup pivovar nazýva ako ich „šteniatková dovolenka“.

Teraz chcú upevniť svoj titul najzaujímavejšieho pivovaru v histórii, a to vytvorením hotela, ktorý „bude poskytovať prostredie, v ktorom sa môžete ponoriť do sveta remeselnej výroby piva“.

BrewDog via Indiegogo
BrewDog via Indiegogo

Jednou z hlavných zaujímavostí hotela je to, že každá izba bude v „pivnom štýle“ a bude mať kohútik, z ktorého bude tiecť pivo BrewDog’s Punk IPA.

Ďalšou zaujímavosťou je mini-chladnička v každej sprche, ale aj to, že hostia budú môcť ochutnať všetky limitované edície piva hneď v hoteli. A viete si predstaviť to, že budete piť pivo na raňajky, obed aj večeru?

A to nie je všetko. V tomto hoteli nebudete pivo len konzumovať, ale váš pobyt vám spríjemní aj inak. Pivo sa bude nachádzať aj v rôznych maskách na tvár a bude sa používať aj pri masáži so sladovým jačmeňom. V luxusnom apartmáne plánuje pivovar nainštalovať aj vírivku naplnenú pivom druhu IPA.

BrewDog via Indiegogo

BrewDog odhaľuje, že výstavba a vybavenie hotela bude stáť 6 miliónov dolárov a dúfajú, že všetky plány budú dokončené do júna 2017. Ich kampaň už zarobila vyše 75-tisíc dolárov, a to hlavne vďaka svojim 448 podporovateľom.

„Podporou tohto projektu budete podopierať jeden z našich najambicióznejších projektov,“ uvádza pivovar BrewDog„Chceme vytvoriť najlepšiu pivnú destináciu na tejto planéte“.

Pivovar BrewDog vytvorí pre všetkých milovníkov piva vysnívanú destináciu, kde sa budú chcieť určite všetci milovníci stretávať.

Pozri aj: Pomocou 3D tlačiarne postavili dom za 24 hodín, ktorý ich vyšiel len 10-tisíc eur. Keď sa pozriete dnu neuveríte, že ho len vytlačili

interez.sk (Stella K.), mashable.com


Komentovať (0)