Foto: Lindsay Appel (Airbnb)

Lukáš Mužla / / Svet
Toto je najobľúbenejšia destinácia v zozname Airbnb. Nemožno sa čudovať.

Airbnb sa stala príjemná alternatíva pre cestovateľov, ktorí sa pri svojich cestách netúžia ubytovať v komerčne známych hoteloch a radšej siahnu po zaujímavejšej, neraz lacnejšej variante. Prostredníctvom Airbnb dokonca môžete nájsť ubytovanie, ktoré bude mnohé hotely svojím čarom a pohodlím niekoľkonásobne prevyšovať. Pozrite sa spolu s nami do najobľúbenejšej ponuky tejto webovej služby na svete. Z viac ako milióna ponúk je táto absolútnym rajom. 

Útulný domček uprostred malého lesa, kde celkom uniknete realite a to priamo v srdci Atlanty, takže vám neuniknú ani zaujímavosti tohto hlavného mesta amerického štátu Georgia. Domček pozostáva z troch samostatných izieb a ponúkne strechu nad hlavou len dvom ľuďom. Romantický výlet v dome, ktorého izby sú navzájom prepojené lanovými mostmi je preto vynikajúcim tipom pre páry všetkých vekových kategórií. Stránka tohto ubytovania má na Airbnb mesačne až 300-tisíc návštev a nachádza sa v takmer 150-tisíc „wish listov“ používateľov tejto služby, čo ju celosvetovo zaraďuje na prvé miesto v zozname najobľúbenejších ubytovaní.

Foto: Lindsay Appel (Airbnb)
Foto: Airbnb
Foto: Sarah Dorio (Airbnb)
Foto: Sarah Dorio (Airbnb)

Stromový dom v srdci hlavného mesta je vynikajúcim miestom pre únik z reality. Zabookovaný je do apríla roku 2018, a preto sa záujemca nemôže dlho rozhodovať a prvý voľný termín je najlepšie čo najrýchlejšie rezervovať. Noc v stromovom domčeku stojí 329 eur a teda nepatrí medzi najlacnejšie ponuky. Svojím čarom a prostredím však presvedčí mnohých, o čom svedčí aj obľúbenosť stromového domčeka.

Foto: Sarah Dorio (Airbnb)
Foto: Airbnb
Foto: Lindsay Appel (Airbnb)
Foto: Sarah Dorio (Airbnb)

Stránku stromového domčeka v Atlante nájdete na tomto odkaze.

Pozri aj: Švédska horská chata pochovaná v zemi. Teraz si toto unikátne obydlie môžete prenajať a zažiť tak nezabudnuteľnú dovolenku

indy100.comarchitecturaldigest.com
0
Komentovať (0)