Foto: Pixabay

Žiadna dedinská svadba sa nezaobíde bez poriadneho škandálu. Niektoré sú však také absurdné, že nebudete vedieť, či sa máte smiať, alebo plakať.

Ak máte tesne pred svadbou, radšej preskočte tento článok. Nechceme vám pokaziť váš veľký deň. A vy ostatní sa môžete dnes pokojne zabaviť na účet niekoho cudzieho. Niektoré príbehy budú absurdné, iné smutné. Garantujeme vám, že naozaj stoja za to!

Na svadbe sa môže stáť skutočne všeličo. Prečítajte si zážitky a trapasy, ktoré by ste určite nechceli zažiť na vlastnej koži.

#1 Povedala som rodičom, že som „v tom.“ Okamžite vychystali veľkú svadbu, hoci ani ja, ani môj frajer, sme sa nechceli brať. Avšak rodičom sme to nevysvetlili. Tri dni pred svadbou som to už nevydržala a priznala sa mame, že nečakám dieťa s frajerom, ale so susedom. Mama najprv odpadla. Potom išla k susede a o tri dni na to som stála pred oltárom s iným ženíchom. Áno, brala som si za manžela suseda, ktorého som od malička neznášala. Po polroku sme sa rozviedli. Naozaj to nestálo za to.

Photo by Jeremy Wong on Unsplash

#2 Sestra nevesty nebola z istých dôvodov pozvaná na svadbu. Stačilo však zopár deci tvrdého, ktoré ju premenilo na bohyňu spravodlivosti. Vbehla do kostola, vrhla sa na svoju sestru v svadobných šatách, a až ich otec ich dokázal od seba odtrhnúť. Sestru odvliekol a svadba pokračovala.


#3 Tri dni pred našou svadbou mi náhle zomrel svokor na cukrovku. Najprv sme chceli svadbu zrušiť. Avšak mali sme všetko. Zarezervovanú miestnosť, jedlo, zákusky. Miesto našej veľkolepej svadby sa konal kar. My sme sa tiež vzali v ten deň, ale v tichosti, len za prítomnosti svedkov.

pixabay.com

#4 Svedok sa opil pod obraz Boží. To mu dodalo odvahu k tomu, aby sa na svadbe, rovno pred všetkými priznal, že pár nocí pred svadbou si to rozdal s nevestou. Viete si predstaviť ten humkuk, čo vznikol.


#5 Nevesta na svadbe omdlela. Pri páde si tak silno udrela hlavu, že musela prísť po ňu sanitka. Svadobčania sa zatiaľ najedli a večer sa rozpŕchli preč. Snúbencom tak vznikli zbytočné, nezávideniahodné výdavky.


#6 Svokra nám zmenežovala celú svadbu. Ja som mal len zopár hostí, ona pozvala celú dedinu. Keď som zakázal opitej novomanželke spievať karaoke, prišla ku mne a strelila mi facku. „Čo si myslíš, že tento deň je o tebe?“ šplechla mi do očí. Neviem, prečo by som si to nemal myslieť. Predsa ja som bol ženích.

Photo by Mélanie Villeneuve on Unsplash

#7 Najhoršia nočná mora. Ženil sa môj bratranec, pričom nachystal skutočne „mega“ svadbu. Samotného obradu sa malo zúčastniť viac než 500 hostí. Mohlo to byť skvelé, keby sa nevyskytol maličký problém. Nevesta vôbec neprišla.


#8 Svadba dopadla celkom dobre. Až na ten záver. Párik novomanželov sa začal hádať, a to rovno pred ich malým synom. Nevesta v závale emócií ženíchovi šplechla do očí, že ho podviedla. Bolo to niečo strašné.


#9 Bol som svedkom na jednej (ne)obyčajnej svadbe. Všetko bolo v poriadku až do chvíle, keď prišli na rad obrúčky. Ženích totiž kúpil len jednu. Vôbec mu nezišlo na um, že bude potrebovať jednu aj pre nevestu. Tej to prišlo tak ľúto, až sa rozplakala.

Photo by Cayton Heath on Unsplash

#10 Zúčastnil som sa svadby svojho kamaráta. Po celý čas som mal pocit, že som sa ocitol v zlom filme. Novomanželia po sebe štekali, nepovedali si ani jedno milé slovo. Vôbec som nemal pocit, že ku sebe patria. Počas celého obradu si nedali ani jeden bozk. To, že sa rozviedli, už vari nemusím ani dodávať.


#11 Svokra na svadbe pred všetkými skritizovala nevestine šaty. Aby toho nebolo málo, na druhý deň ráno jej volala, aby sa jej spýtala, či mali sex. Pretože bez neho nie je platné manželstvo. Tá nevesta to so svokrou naozaj vyhrala.

Photo by Alvin Mahmudov on Unsplash

#12 Našej svadby sa zúčastnila aj nevestina 98-ročná babička. Počas obradu spadla z invalidného vozíku a ja som sa strašne bál, že tam zomrie. Našťastie úraz nebol až taký vážny, ako sa na prvý pohľad zdalo.

Svadba by mala byť jedným z najkrajších dní v našom živote. No ako to už býva, nie vždy veci vypália podľa našich predstáv.

Pozri aj: Aj takto môže dopadnúť „jednonocovka.“ Toto sú tie najabsurdnejšie príbehy o tom, ako môže skončiť sex na jednu noc

thisisinsider.com
Príbehy
0
Komentovať (0)