Foto: Pixabay

Občas sa to stáva. (Ne)plánovane skončíte v cudzej posteli. Ak však dúfate, že nikdy nestretnete toho cudzinca či cudzinku, vedľa ktorého ste sa ráno zobudili, osud vás neraz presvedčí o opaku...

Asi sa budete pri čítaní trošku červenať. Možno priznáte, že tiež sa vám to niekedy stalo, a to navzdory zarytým morálnym princípom. Veď nenadarmo sa vraví, že aj majster kat sa niekedy utne. Prečítajte si príbehy o jednonocovkách, ktoré určite prekvapili aj samotných aktérov.

Užívatelia stránky Whisper pošepkali, čo všetko zažili pri tomto nezvyčajnom zážitku. Samozrejme všetko pod rúškom tajomstva. Prečítajte si 15+ zážitkov, ktoré vás presvedčia o tom, že život nás má vždycky čím prekvapiť.

#1 Moja 19-ročná dcéra otehotnela po takejto „jednonocovke.“ Paradoxne dieťa, ktoré si nakoniec nechala, je šťastím a požehnaním pre celú našu rodinu.


#2 Išla som včera večer von len za jediným účelom. Vyskúšať sex na jednu noc. Misia splnená, a bolo to úžasné!

Photo by Kristina Flour on Unsplash

#3 Keď som sa ráno zobudil vedľa dievčaťa, s ktorou som zažil jednonocovku, urobil som jej výborné raňajky. To, čo sme spolu zažili, bolo geniálne. Tie raňajky si určite zaslúžila!


#4 Svoje panenstvo som stratila ako 19-ročná. Bol to sex na jednu noc a ja som sa po ňom doňho bláznivo zamilovala. Až po šiestich rokoch sme sa dali dokopy. Teraz je pre moju dcéru nevlastným otcom. Stále však nemôžem uveriť, že je vedľa mňa muž mojich snov.


#5 Som monogamná. Naozaj, no sex na jednu noc bol absolútne super. Dávam mu 10 bodov z desiatich a určite by som to urobila aj znova!


#6 Z mojej jednonocovky sa stala láska môjho života.

Photo by Everton Vila on Unsplash

#7 Som lesbička. Pred troma rokmi som zažila sex na jednu noc s dievčaťom, ktoré striktne tvrdilo, že je „hetero.“ Túto jeseň sa berieme.


#8 Pred troma rokmi som sa vyspala s kamarátom môjho brata. Dnes ma požiadal o ruku.


#9 Z mojej jednocovky sa vykľul desaťročný vzťah.


#10 Keď sa ráno zobudil vedľa mňa, začala som jačať: „Okamžite vypadni! O chvíľu sa vráti môj manžel.“ Mali ste vidieť ten jeho výraz. Nebola som vydatá, len som bola zvedavá, ako bude reagovať.


#11 Mal som jednonocovku. Dnes zhodou okolností prišla na pracovný pohovor.

pixabay.com

#12 Keď som sa zobudila po sexe na jednu noc, nevedela som si spomenúť na jeho meno. Doteraz ho mám v telefóne uloženého ako Lord Voldemort.


#13 Myslela som si, že som sa vyspala s 36-ročným chlapom. Vyzeral fakt dobre. Na druhý deň mi povedal, že má 54. Nevedela som sa prestať smiať. Naozaj na to nevyzeral.


#14 Muž po jednonocovke mi ponúkol, že môžem za ním priletieť, ak ho budem chcieť ešte vidieť. Myslela som si, že takého veci sa stávajú iba vo filme.

pixabay.com

#15 Dozvedela som sa, že aj moji rodičia sa „spoznali“ prostredníctvom jednonocovky. Už 26 rokov sú spolu.


#16 Mala som jednonocovku. Ráno už bol preč. Pod vankúšom som si však našla 50 dolárov.

Tak sa zdá, že nič nie je len čierne či biele. A to isté platí aj o sexe na jednú noc.

Pozri aj: „S plačom priateľa prosím, aby sme mali ešte ďalší sex“. Táto žena trpí vzácnou chorobou, kvôli ktorej je neustále nadržaná

indy100.com, whisper.sh

 

Príbehy
0
Komentovať (0)