Foto: facebook/Brooke Wodark

Ľuboš Belko / / Série
Je to milé a netradičné, no zároveň krásne a významné. Internet je plný originálnych žiadostí o ruku, toto je však ešte o čosi trvácnejšie.

Istotne si pamätáte tie časy, keď ste sedeli v lavici. Na ničom okolo vás nezáležalo. Iba na tom, aby sa lístok  so žiadosťou a dvomi políčkami s možnosťami áno alebo nie, dostal k tej správnej osobe. Niečo podobné spáchal aj tatér menom Vinny Capaldo-Smith, nie tak infantilne, no so všetkou krásou, ktorú so sebou detská naivita nesie. Otázku, či si ho vezme posunul podobným spôsobom svojej priateľke Brooke.

facebook.com

Už dlhšiu dobu od nej chcel, aby mu ona sama zvečnila na koži jedno z tetovaní. Jedného dňa ju požiadal, aby sa tak stalo, no to ešte netušila, aký významný tento deň bude. Chcel aby mu vytvorila tetovanie na nohe, no po tom čo si vyhrnul nohavice, Brooke čakalo prekvapenie. Jedno tetovanie tam už bolo. Jednoduchý nápis, „vezmeš si ma?“ a pod ním dve zaškrtávacie políčka. Áno alebo Nie.

facebook.com

„Vinny vždy chcel, aby som mu urobila tetovanie. Vysypal na mňa, že dnes je ten deň. Na členok som mu nakreslila jednoduché srdiečko a môj budúci manžel ma prekvapil prekrásnym prsteňom! Som tak šťastná.“ píše Brooke na svojom profile na facebooku.


Pozri aj: Nechcela míňať peniaze na fotografa, tak si svadbu nafotila sama. Fotografie z pohľadu nevesty očarili tisíce ľudí

boredpanda.com, facebook.com
0
Komentovať (0)