Foto: Liisa Luts

katka / / Série
Táto nevesta kvôli svojmu veľkému dňu nerobila žiadny rozruch. Nechcela ani fotografa a vďaka tomuto rozhodnutiu má unikátne fotografie.

Nájde sa viacero novomanželov, ktorí chcú mať na svoj veľký deň nezabudnuteľné spomienky vo forme profesionálnych fotografií, ktorými sa budú môcť pochváliť pred svojimi priateľmi alebo na sociálnych sieťach. Istá nevesta sa však rozhodla, že nebude míňať tisíce na drahého fotografa, ale urobí si to sama po svojom.

Liisa Lutsová z Tallinu sa spolu s manželom rozhodla, že ich svadba nebude výsledkom dlhodobého plánovania, skôr pôjde o zoficiálnenie a oslavu vzťahu. „Rozhodla som sa, že od prebudenia až po príchod domov nafotím našu svadbu z pohľadu nevesty,“ povedala Liisa. „Jednoducho som raz za čas niečo odfotila, no nešlo o žiadne pózovanie.“ Podľa nej nie je dôležité, či zachytila ten najdôležitejší moment, pretože ich manželstvo ešte len začína a spolu zažijú ešte veľa krásnych dní.

Po tom, ako uverejnila fotky aj na svojej stránke, mnoho ľudí ocenilo jej prístup k svadobnému dňu, ktorý má byť o láske a nie o dokonalých fotkách na Instagrame. „Myslím si však, že každý by sa mal rozhodnúť sám, nie každý s tým súhlasí,“ myslí si Liisa. Je mnoho totiž ľudí, ktorí chcú krásne fotky preto, aby na ten deň mohli po rokoch spomínať.

Pozri aj: Mala si mi to povedať! Vtipné komiksy vám ukážu krutú realitu ženy, ktorá sa po svadbe zmení na domáci spotrebič

cosmopolitan.com
0
Komentovať (0)