Foto: Profimedia

Legendárny spevák rapídne schudol, a vyzerá skvelo.

Obľúbený český spevák sa ešte začiatkom tohto roka rozhodol dať do formy a spolu s manželkou začali chudnúť. Teraz, keď prišla plavková sezóna, sú výsledky jeho snahy neprehliadnuteľné.

Ako kedysi spevák priznal pre portál Prima ŽENY, od začiatku roka začal spolu s manželkou Marcelou chudnúť. Michal David prezradil, že počas života držal viacero diét, no vždy sa dostavil jojo efekt. Teraz však rýchlo videl výsledky, keď už po troch mesiacoch schudol 13 kíl, a vyzerá to tak, že tentoraz sa opätovného pribratia báť nemusí. Na najnovších fotografiách totiž vyzerá skvelo.

Vyradil z jedálnička prílohy

„Dohodli sme sa s manželkou Marcelou, že do toho pôjdeme spolu. Dcéra Klára prišla s tým, že máme z jedálnička vyradiť všetky sacharidy, cukry a lepok. Inak jeme v podstate všetko. Pokojne aj tučné veci,“ prezradil spevák.

Zároveň ale priznal, že je jedna vec, ktorú si nedokázal odpustiť, a tou je víno. Ani to ho však na jeho ceste za vysnívanou postavou nespomaľuje. Jeho cieľom bolo dostať sa na 80 kíl a hoci v poslednom čase neprezradil, koľko váži, najnovšie fotografie ako aj jeho nový videoklip dokazujú, že rozhodne sa mu podarilo ešte viac schudnúť.

„Musím povedať, že som si na nový jedálniček tak zvykol, že pri ňom asi zostanem. Vyskúšal som už niekoľko diét, ale tá, ktorú držíme teraz, mi sedí najlepšie. Je to také upravené stravovanie, nič drastické. Vyhovuje mi, že si môžem dať v podstate všetko, na čo mám chuť,“ priznal David ešte skôr a prezradil tiež, že kvôli kondícii tiež navštevuje posilňovňu a chodí hrávať tenis.

Uložiť článok

Najnovšie články