Foto: Action

Action otvorí ďalšiu predajňu v hlavnom meste. Zamestnancov hľadá do prevádzok po celom Slovensku.

Action otvorí svoju tretiu predajňu v Bratislave. Sedem mesiacov od vstupu na náš trh bude mať reťazec na Slovensku dvanásť obchodov. Nových zamestnancov láka na zaujímavý plat.

Action otvorí novú prevádzku v mestskej časti Lamač 14. októbra, tak ako v iných, aj v tejto nájdu zákazníci asi 6 000 výrobkov zo 14 produktových kategórií (od hračiek a náradia cez záhradkárske potreby až po DIY a trvanlivé jedlo). V predajniach Action pravidelne pribúda nový sortiment  – 150 produktov sa každý týždeň obmieňa. Viac než 1 500 produktov stojí menej než jedno euro a priemerná cena všetkých výrobkov nedosahuje ani 2 eurá.

Action vo Zvolene, foto: interez.sk

Action má na Slovensku distribučné centrum už od roku 2021. Z blízkosti Bratislavy zásoboval rakúske a nemecké predajne, pričom od marca 2023 sa k nim pridávajú aj tie slovenské.

Zamestná ďalších ľudí

Reťazec zamestnáva 68 000 ľudí v 2 200 predajniach naprieč Európou. V rokoch 2021 a 2022 sa jeho tím rozrástol o 5 750 nových zamestnancov. V Bratislave Action zamestná ďalších 18 ľudí na plné aj čiastočné úväzky. Zákazníci budú môcť nakupovať na predajnej ploche 756 metrov štvorcových v nákupnej galérii na adrese Lamačská cesta 1c, a to každý deň od 8:00 do 20:00.

Action láka zamestnancov do novej prevádzky v Lamači zaujímavým platovým ohodnotením. Ak máte skúsenosti v maloobchode, môžete sa uchádzať o pozíciu vedúcej či vedúceho predajne. Takéhoto pracovníka reťazec odmení sumou 1 600 eur mesačne, ponúkajú aj prepracovaný program zaškolenia, zamestnaneckú zľavu na sortiment, či iné benefity. Hľadajú aj zástupkyňu alebo zástupcu predajne v Lamači, táto pozícia je ohodnotená sumou 1 250 eur mesačne.

Action však hľadá nových ľudí aj do ďalších prevádzok po celom Slovensku. Detaily o pracovných pozíciach nájdete na webstránke spoločnosti TU.

Uložiť článok

Najnovšie články