Foto: Action

Action otvorí ďalšiu predajňu, tentoraz v druhom najväčšom meste východného Slovenska.

Action už o pár dní otvorí svoju tretiu predajňu v Prešove, kde doteraz tento reťazec nepôsobil. Deväť mesiacov od vstupu na náš trh tak bude mať reťazec na Slovensku už pätnásť obchodov.

„Action, najrýchlejšie rastúci nepotravinový diskontný reťazec v Európe, otvorí tesne pred Štedrým dňom svoj prvý obchod v Prešove. Od vstupu na miestny trh v marci 2023 tak bude mať reťazec na Slovensku už 15 predajní,“ informoval obchod v tlačovej správe.

Viac ako 6000 výrobkov

„Od 23. decembra budú môcť zákazníci nakupovať na predajnej ploche 862 metrov štvorcových v priestoroch prešovského OC Novum. Predajňa zamestná 20 ľudí na plné aj skrátené pracovné úväzky,“ dodal. Prešovčania tak budú mať tento lacný reťazec priamo v centre mesta a nakupovať tu budú môcť každý deň, od 9:00 do 21:00.

Nakupujúcich tu čaká 6-tisíc výrobkov rozdelených do 14-tich rôznych kategórií. Nájdete tu trvanlivé jedlo, hračky aj záhradkárske potreby. Ako predajca sám deklaruje, za nízke ceny. V Actione každý týždeň obmieňajú 150 produktov a viac ako 1 500 položiek tu stojí menej než jedno euro. Priemerná cena všetkých výrobkov nedosahuje ani dve eurá.

Uložiť článok

Najnovšie články