Foto: Action

Pôjde už o 14. predajňu Actionu na Slovensku.

Action si ľudí získal najmä nízkymi cenami. Na jednom mieste nájdete všetko, od hračiek a náradia cez záhradkárske potreby až po trvanlivé jedlo. Teraz svoje brány otvára v OC MAX v Nitre, kde obsadí až 19 pracovných miest. My sme sa v minulosti pozreli aj na zárobky zamestnancov, ktoré sú skutočne zaujímavé. Úspešní uchádzači na vedúcich predajne môžu zarobiť až 1 600 eur mesačne.

Ponúknu až 6-tisíc výrobkov

Reťazec otvorí predajňu v Nitre už zajtra, 16.decembra. Na slovenský trh prišiel predajca len pred deviatimi mesiacmi, spolu s nitrianskym obchodom pôjde už o 14. predajňu u nás.

Nakupujúcich tu čaká 6-tisíc výrobkov rozdelených do 14-tich rôznych kategórií. Nájdete tu trvanlivé jedlo, hračky aj záhradkárske potreby. Ako predajca sám deklaruje, za nízke ceny. V Actione každý týždeň obmieňajú 150 produktov a viac ako 1 500 položiek tu stojí menej než jedno euro. Priemerná cena všetkých výrobkov nedosahuje ani dve eurá.

Foto: Action

Pre mnohých ľudí je plusom aj to, že ich výrobky sú prispôsobené aj téme udržateľnosti. Z udržateľných zdrojov pochádza asi 92 percent drevených a 90 percent bavlnených výrobkov. Pre rok 2024 si Action stanovil cieľ – mať 100 percent produktov s ekologickým pôvodom.

Rýchlo sa rozrastá

Action prišiel na slovenský trh v marci 2023. Od roku 2021 však neďaleko Bratislavy prevádzkuje distribučné centrum. Sklad zásobuje nielen Slovensko, ale aj vedľajšie Rakúsko, či dokonca Nemecko.

Naprieč Európou má reťazec viac než 2 500 predajní a zamestnáva približne 60 000 ľudí. S novou predajňou v Nitre sa tímy Actionu rozrastú. „V OC Max v Nitre zamestnáme 19 ľudí na plné aj čiastočné pracovné úväzky,“ informoval Sławomir Nitek, regionálny riaditeľ spoločnosti Action pre Poľsko, Českú republiku, Slovensko a Rakúsko.

Podľa našich zistení zamestnanci zarobia približne tisíc eur mesačne, plat vedúceho predajne však dosahuje aj 1 600 eur. Brigádnici sú odmenení sumou šesť eur za hodinu.

Uložiť článok

Najnovšie články