Foto: Action/Interez

Nový obchod otvoria už túto sobotu.

Superlacný obchodný reťazec Action sa stal na Slovensku veľkým fenoménom a postupne otvára jednu prevádzku za druhou. Za výhodné ceny najnovšie nakúpia aj obyvatelia Michaloviec.

Nová predajňa otvorí svoje brány už túto sobotu, 24. júna. Zákazníci ju nájdu na adrese Sobranecká cesta 6989/1B. „Obyvatelia a návštevníci Michaloviec sa môžu tešiť na unikátnu ponuku 6 000 kvalitných výrobkov zo 14 produktových kategórií za tie najnižšie ceny,“ píše reťazec v tlačovej správe.

Plánujú ďalšiu expanziu

„Ako líder medzi diskontmi cíti reťazec zodpovednosť za neustále zlepšovanie kvality svojich produktov a dodávateľských reťazcov, a s tým súvisiace znižovanie emisií CO 2. Action dbá na elimináciu uhlíkovej stopy a presadzovanie cirkulárneho hospodárskeho modelu. Až 92 % drevených a 90 % bavlnených produktov pochádza z udržateľných zdrojov,“ dodáva.

„Na Slovensku sa rozrastáme rýchlym tempom a sme radi, že náš unikátny koncept môžeme predstavovať čoraz väčšiemu množstvu zákazníkov. Otvorenie predajne v Michalovciach je prirodzeným krokom v rámci našej expanzie a už teraz pripravujeme niekoľko ďalších obchodov vo východoslovenských regiónoch,“ povedal Sławomir Nitek, regionálny riaditeľ Action pre Poľsko, Českú republiku, Slovensko a Rakúsko.

Uložiť článok

Najnovšie články