Foto: Facebook.com/ M.A.Di home

Predstavte si, aké by bolo skvelé môcť bývať na mieste podľa vlastného výberu, kedykoľvek sa vám zachce.

Pobalíte si všetky veci, vezmete svoj skladací domček a presuniete sa niekam inam. Takmer ako v karavane až na to, že toto je oveľa pohodlnejšia verzia. Hovoríte si, že to nie je možné? Verte tomu, že naozaj je.

My mladí sa neraz sťažujeme na to, že život je pre nás ťažší, ako bol pre našich rodičov. Rodičia dostali zariadený byt aj so všetkým potrebným, kým my musíme vyštudovať a po škole roky tvrdo drieť, aby sme si mohli dovoliť aspoň podnájom, o vlastnom bývaní ani nehovoriac. Nejeden človek podľahne pokušeniu a vezme si hypotéku, ktorú bude splácať až do pokročilého veku.

Máte teda na výber. Buď budete žiť ešte desaťročia s rodičmi, aby ste si našetrili, budete žiť v podnájme, vo vlastnom ale s hypotékou na krku, alebo si za 28-tisíc eur zabezpečíte vlastný skladací domček.

#installazione #struttura #prefabbricata

Posted by M.A.DI HOME on Samstag, 10. Dezember 2016

#installazione #struttura #prefabbricata

Posted by M.A.DI HOME on Samstag, 10. Dezember 2016

Spoločnosť, ktorá takéto domčeky vyrába sa nazýva M.A.Di Homes a má základňu v Taliansku. Ak si domček objednáte, spoločnosť vám ho doručí a na mieste poskladá. Postaviť sa dá kdekoľvek a nie sú k nemu potrebné ani betónové základy. Akonáhle sa dokončia plány, dom doručia do 60 dní. K tomu, aby bol postavený, vystačia traja ľudia a zhotovia ho za 6 hodín. Skvelé pre netrpezlivcov, ktorí ledva dokážu vyčkať, kým sa im načíta stránka, nie to ešte čakať, kým sa dostavia dom.

Posted by M.A.DI HOME on Freitag, 17. März 2017

M.A.DI. is an ideal product for several needs and different markets: FIRST AID, OPENAIR TURISM, WOODEN PREFABRICATE BUILDINGS..

Posted by M.A.DI HOME on Montag, 5. November 2012

Nerátajte však s obrovskou luxusnou vilou, budete sa musieť uskromniť s tým, že obytná plocha predstavuje 27 metrov štvorcových. Jeho cena je 28-tisíc eur, ak by ste však predsa len chceli niečo väčšie, za 62-tisíc eur môžete mať domček s rozlohou 84 metrov štvorcových. V pláne je zahrnutá kúpeľňa aj kuchyňa, opäť však treba rátať s tým, že nie je priestor na najmodernejšie vybavenie.

Accumoli – Centro Polifunzionale per l'Infanzia

Posted by M.A.DI HOME on Samstag, 10. Dezember 2016

Okrem toho, dom je odolný voči zemetraseniam, je vybavený solárnymi panelmi, LED osvetlením a efektívne a ekologicky využíva dažďovú vodu. Domček je teda úsporný aj z dlhodobého hľadiska. Ďalšou výhodou je, že môžete žiť tam, kde vás srdce ťahá. Obydlie jednoducho zbalíte a premiestnite ho inde, na vysnívané miesto. Domov si vytvoríte tam, kde práve budete chcieť.

Ak teda radi cestujete a dokážete sa uskromniť v malom, ale útulnom domove, toto je riešenie ako stvorené pre vás.

Pozri aj: Slovák si svojpomocne postavil priestranný ekologický dom. Za pár tisíc eur má teraz bývanie svojich snov

ladbible
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )