Vlajky štátov sme sa učili na hodinách geografie, a tak s ich rozlíšením zvyčajne nemáme problém. Vlajky ale poznáme najmä v plnej farbe. Čo sa stane, ak budú odrazu čiernobiele?
správy od nás budete mať ako prví.
Niečo také ste si už mohli otestovať v našom kvíze venovanom čiernobielym vlajkám Európy. Tentoraz to bude trochu ťažšie, keďže ide o vlajky Ameriky. Veríme, že aj tu sa vám ale bude dariť.
Akej krajine patrí táto vlajka?
Public DomainSkutočná vlajka Uruguaja vyzerá takto:
Akej krajine patrí táto vlajka?
Public DomainSkutočná vlajka Belize vyzerá takto:
Akej krajine patrí táto vlajka?
Public DomainSkutočná vlajka Panamy vyzerá takto:
Akej krajine patrí táto vlajka?
Public DomainSkutočná vlajka Mexika vyzerá takto:
Akej krajine patrí táto vlajka?
Public DomainSkutočná vlajka Venezuely vyzerá takto:
Akej krajine patrí táto vlajka?
Public DomainSkutočná vlajka Kostariky vyzerá takto:
Akej krajine patrí táto vlajka?
Public DomainSkutočná vlajka Kolumbie vyzerá takto:
Akej krajine patrí táto vlajka?
Public DomainSkutočná vlajka Jamajky vyzerá takto:
Akej krajine patrí táto vlajka?
Public DomainSkutočná vlajka Peru vyzerá takto:
Akej krajine patrí táto vlajka?
Public DomainSkutočná vlajka Bahám vyzerá takto:
Sofia je odborníčka na kórejskú kozmetiku: Skincare kórejských žien nemá 10 krokov. Produkty sú o 30 % lacnejšie
Kondo sa z Japonska presťahoval do Trenčína: Lekári sú tu ľudskí, nie ste iba číslo. Slováci žijú veľmi pohodlne
Pred 10 rokmi zomrel jeden z najdôležitejších ľudí v dejinách ľudstva, ale takmer nikto o tom nehovoril
Kača precestovala Irak: Najväčším mýtom je, že celý vyzerá ako vojnová zóna. Pohostinnosť ľudí bola nezištná
„Je likvidačná, nefér a môže znamenať koniec,“ tvrdia podnikatelia: EÚ zaviedla prísnu legislatívu, petíciu podpísalo 65 200 ľudí
Bývala som 4 roky v Amerike: Za menšiu garsónku sme platili 900 eur, bežný nákup v potravinách stál 130 eur
Neholila si podpazušie a nefajčila. Madonna sa stala obeťou znásilnenia, kritizujú ju, že sa oblieka nevhodne
Film Deep Throat stál za zrodom porna, ľudia naň chodili do kina: Herečku do sexu nútili, zarobil 600 miliónov






















Nahlásiť chybu v článku