Foto: Profimedia

Outfit Ewy Farnej spustil lavínu komplimentov.

Fanúšikovia nešetrili komplimentmi na jej vystúpenie, ale tiež výzor. Známa speváčka zožala chválu. 

Česká speváčka Ewa Farna vystúpila na vyhlásení ankety Zlatá hokejka 2024. 30-ročná speváčka neskôr na sociálnej sieti priznala, že sa pred hokejovými národnými hrdinami hanbila, no nemusela sa na nich pozrieť, aby si získala ich pozornosť. Zlatá totiž nebola len hokejka, ale tiež Ewine šaty, v ktorých v ten večer naozaj vynikla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ewa Farna (@ewa_farna93)

Zaplavili ju chválou

V komentároch pod príspevkom, ktorý pridala samotná Ewa, ľudia chválili jej vystúpenie, ale tiež celkový vzhľad. Mala totiž na sebe šaty s vysokým rozparkom, ktoré odhaľovali vysoké latexové čižmy. Nebola tak len za divu vo večerných šatách, ale jej outfit vďaka týmto detailom pôsobil zvodne.

„Pozerala som to. Bolo to úžasné,“ okomentovala fanúšička jej vystúpenie a ďalšia sa pridala: „Máš nádherný hlas. Nielenže si nádherná, ale aj nádherne spievaš. Tie tvoje pesničky sú jednoducho bohovské. Si bohyňa.“

„Sledovala som to a veľmi ti to pristalo,“ vyjadrila sa iná fanúšička, vyzdvihujúc, naopak, jej vzhľad. „Ten outfit je úžasný. Musím pochváliť aj skvelé vlasy,“ pridala sa hneď druhá.

„Evička, ste prekrásna,“ odkázala tretia.

Uložiť článok

Najnovšie články