Foto: Universal Pictures

Tvorcovia Pána prsteňov prinášajú nový filmový trhák. A určite sa je na čo tešiť.

Tvorcovia ságy Pán prsteňov a Hobbit plánujú v roku 2018 všetkých fanúšikov žánru fantasy a sci-fi potešiť novým filmom z ich produkcie. Prinášame vám prvý oficiálny trailer.

Filmová spoločnosť Universal Pictures predstavuje nový film zo svojej dielne. V Smrteľných strojoch (Mortal Engines) sa v hlavných úlohách predstavia Robert Sheehan, ktorého sme mali možnosť vidieť napríklad v seriáli Misfits a Hera Hilmar, ktorá sa objavila v Da Vinciho kóde.

Film je nakrútený podľa knižnej predlohy Philipa Reeveho. Na miesto scenáristu a producenta si zasadol hviezdny Peter Jackson, ktorý sa podieľal na tvorbe Pána prsteňov, trilógie Hobbitov alebo sa mu na filmové plátno podarilo priviesť King Konga.

Dej je zasadený do obdobia po zničení civilizácie v dôsledku kataklizmickej udalosti. Na Zemi sa vyvinie nový spôsob života. A to, ako ľudstvo dokáže prežiť aj v nových podmienkach a čo bude ich základným konfliktom sa dozvieme už 14. decembra, kedy sa má film objaviť v kinách.

Ak sa nemôžete dočkať, určite si tento dátum zaznačte do svojich diárov a na ochutnávku si pozrite prvý oficiálny trailer:

Pozri aj: Herec z Pána prsteňov sa „zamiloval“ do koňa. Viggo Mortensen si ho obľúbil natoľko, že si ho musel odkúpiť

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )