Foto: Fox

Simpsonovci občas dokážu predvídať nepredvídateľné. Máme dôkaz, že i taký seriál, akým sú Simpsonovci, môže mať v skutočnosti ukryté aj malé posolstvo.

Simpsonovcov, seriál o (ne)normálnej rodinke, plný absurdít, buď milujete, alebo nenávidíte. Scenár je síce postavený na hlavu, no počas viac než 600 dielov sa občas nájde niečo, čo skutočne vyrazí dych. Napríklad „ich“ animovaný prezident sa až nápadne podobá na Donalda Trumpa. To nie je všetko. Simpsonovcom sa opäť podarilo trafiť do čierneho. Tentoraz predpovedali ďalšiu vec, ktorá sa stala skutočnosťou.

Milióny divákov na celom svete pravidelne nakúkajú do nevšednej domácnosti rodiny Homera Simpsona v Springfielde. Postavy sú rovnako absurdné, ako celý scenár seriálu, ktorý možno práve svojej bizarnosti priťahuje pozornosť. O dva roky tvorcovia seriálu oslávia neuveriteľných 30 rokov existencie. Pri písaní scenára sa už párkrát zahrali na veštcov. Predpovedali nielen zvolenie amerického prezidenta Trumpa, ale aj objavenie trojokej ryby, ktorá je smutným výsledkom znečistenia riek. Najnovšie predpovedali to, čo nikto nečakal. Spoločnosť Disney kúpila značku Twenty-First Century Fox.

Táto informácia je pomerne čerstvá, no Simpsonovci to už dávno vedeli. Tu máme dôkaz:

Tak sa zdá, že spoločnosť Disney čochvíľa nadobudne monopolné postavenie vo filmovej produkcii. Okrem Foxu vlastní aj Marvel, pričom očividne neľutujú obrovské peniaze, ktoré museli obetovať, keď kupovali akcie. A stálo ich to naozaj dosť, v prepočte približne 44,6 miliárd dolárov.

Neuveriteľné na celej „predpovedi“ je to, že tvorcovia seriálu to tušili už pred takmer dvadsiatimi rokmi. Zmienku o tom môžete nájsť v piatej časti desiatej série seriálu s názvom When You Dish Upon A Star. Pozrite sa na to, čo potvrdzuje dnešnú skutočnosť.

Čo to znamená pre samotný seriál? Dosť dôležitú vec. Aj on totiž prejde pod značku Disney, pričom dúfame, že Simpsonovci len tak ľahko neskončia. Možno sa ich však oplatí pozerať trošku pozornejšie. Ktovie, aké predpovede tam nájdeme.

Pozri aj: 14 filmov a televíznych relácií, ktoré Simpsonovci perfektne predpovedali

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)