Foto: Youtube (Roxy Huang)

brooklynskyfrajer / / Zviera
Znepokojujúce video sa pred pár dňami objavilo na Youtube. Žena, ktorá pôsobila ako pod vplyvom omamných látok, si vybíjala svoju zlosť na nevinnom psíkovi.

Internet neustále zaplavujú hrozivé videá a fotografie zúbožených zvierat. Našťastie sa ešte vždy nájde dostatok ľudí, ktorí sú ochotní takéto činy zastaviť a nájsť pre týrané zvieratká lepší domov. Roxy Huang pridala na Youtube video, kde sa jej podarilo natočiť otrasné zaobchádzanie jednej ženy so svojim psom. Situácia sa odohrala vo vlaku v Toronte, zatiaľ čo bola Roxy na ceste z práce domov. Psíka je zreteľne počuť plakať, zatiaľ čo ním žena nahnevane trasie, udiera ho a následne dokonca hryzie.

V istom bode videa sa k žene priblížil ďalší pasažier so slovami: „Prestaňte toho psa udierať„. Na čo žena odmerane reagovala. „Prepáčte. Kto ste? O čom to doriti hovoríte.“ Miestna polícia a ochranka zareagovali na poplašný alarm, ktorý spustil jeden z cestujúcich a vyprevadili ženu z vlaku. Podľa hovorcu polície z Toronta, strážnici hovorili so ženou a vyspovedali okolitých svedkov. Neskôr sa ju však rozhodli prepustiť s varovaním.

Strážnici zrejme nenašli na psíkovi, žiadne viditeľné zranenia. Po tom, čo sa však objavilo toto video, incident bol nahlásený miestnej organizácii na ochranu zvierat v Ontariu. V súčasnosti sa vyšetruje záznam. Na základe záverov vyšetrovania sa potom určí, či bude voči žene vznesené obvinenie.

Pozri aj: Tento chlapec zhodil organizáciu PETA. Chcel, aby si ľudia uvedomili pravdu, ktorá sa skrýva za záchranou zvierat

unilad.co.uk
0
Komentovať (0)