Foto: Youtube (Roxy Huang)

Znepokojujúce video sa pred pár dňami objavilo na Youtube. Žena, ktorá pôsobila ako pod vplyvom omamných látok, si vybíjala svoju zlosť na nevinnom psíkovi.

Internet neustále zaplavujú hrozivé videá a fotografie zúbožených zvierat. Našťastie sa ešte vždy nájde dostatok ľudí, ktorí sú ochotní takéto činy zastaviť a nájsť pre týrané zvieratká lepší domov. Roxy Huang pridala na Youtube video, kde sa jej podarilo natočiť otrasné zaobchádzanie jednej ženy so svojim psom. Situácia sa odohrala vo vlaku v Toronte, zatiaľ čo bola Roxy na ceste z práce domov. Psíka je zreteľne počuť plakať, zatiaľ čo ním žena nahnevane trasie, udiera ho a následne dokonca hryzie.

V istom bode videa sa k žene priblížil ďalší pasažier so slovami: „Prestaňte toho psa udierať„. Na čo žena odmerane reagovala. „Prepáčte. Kto ste? O čom to doriti hovoríte.“ Miestna polícia a ochranka zareagovali na poplašný alarm, ktorý spustil jeden z cestujúcich a vyprevadili ženu z vlaku. Podľa hovorcu polície z Toronta, strážnici hovorili so ženou a vyspovedali okolitých svedkov. Neskôr sa ju však rozhodli prepustiť s varovaním.

Strážnici zrejme nenašli na psíkovi, žiadne viditeľné zranenia. Po tom, čo sa však objavilo toto video, incident bol nahlásený miestnej organizácii na ochranu zvierat v Ontariu. V súčasnosti sa vyšetruje záznam. Na základe záverov vyšetrovania sa potom určí, či bude voči žene vznesené obvinenie.

Pozri aj: Tento chlapec zhodil organizáciu PETA. Chcel, aby si ľudia uvedomili pravdu, ktorá sa skrýva za záchranou zvierat

unilad.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)