Foto: Pixabay

branči / / News
Ak ste typ človeka, ktorý má rád spontánne rozhodnutia a cestovanie za pár drobných potom tu pre vás máme skvelú správu.

Letecká spoločnosť Ryanair dnes oznámila skvelú správu. Ak by ste chceli navštíviť niektorú z európskych metropol či destinácii, no nemáte dostatočné množstvo financií, je to informácia určená presne pre vás. Ryanair totižto ponúka mimoriadne lacné letenky až do 170 európskych destinácii.

Spoločnosť RyanAir dnes ponúka mimoriadne lacné letenky a z bratislavského letiska sa tak môžete dostať do Nemecka, Belgicka či Srbska len za 2 eurá. Takže výlet tam a naspäť vás vyjde len 4 €. Táto akcia platí len do dnešnej polnoci, kedy si budete musieť zarezervovať letenku. Mimoriadne akcie na letenky sa vzťahujú len na rezervácie letov v novembri na prílety a odlety v utorky a stredy.

Akcie sa netýkajú len letov z letiska v Bratislave, spoločnosť ponúka lacné letenky v  170 destináciách naprieč Európou.

Akcia spoločnosti vyvolala na Slovensku, no aj po celej Európe hotové šialenstvo, takže ak si chcete kúpiť letenku za pár eur, nemali by ste váhať ani sekundu a zarezervovať si tak let čo najskôr.

dobrenoviny.sk


Komentovať (0)