Foto: Katlen Joyce Smith

Michaela / / Zaujímavosti
Skvelý príklad toho, že aj policajti sú len ľudia a milujú zábavu. Možno tento bláznivý nápad inšpiruje aj vás!

Zatiaľ čo u nás sa 5. júla oslavoval sviatok Cyrila a Metoda, v USA každoročne 4. júla, pri oslavách  Dňa nezávislosti vypukne hotové šialenstvo. A keďže sa Američania hrdo hlásia k svojmu národu, oslavujú naozaj bujarým spôsobom. Tak to bolo aj v prípade skupiny detí, ktoré mali o oslave naozaj svojskú predstavu. Z plastových vriec si urobili obrovskú šmýkačku. Všetko by bolo fajn, no jeden sused očividne nemal náladu oslavovať…

Všetko sa to udialo v mestečku Ashewille v Severnej Karolíne a je to jeden z tých milých príbehov, v ktorých sa nebudeme rozprávať o tom, „koho zabilo.“ Naopak, povieme vám o drobných maličkostiach, ktoré vám vyvolajú úsmev na tvári.

Uhundraným susedom očividne vadilo, že susedia si na ulici pri príležitosti osláv Dňa nezávislosti urobili obrovskú šmýkačku z plastových vriec. Nemali náladu sa k ním pripojiť, sťažovali sa na hluk a na to, že nezvyčajná zábavka blokuje dopravu. Zabávajúce sa deti a dospelí ostali najprv nemilo prekvapení, keď videli prichádzať dvoch policajtov.

„Keď nás požiadali o vrece na odpadky, mysleli sme si, že je to koniec,“ povedala pre ABC News Katlen Joyce Smith, jedna z obyvateliek domu, ktorej rozhodne nechýbala fantázia. No potom si dôstojníčka Carrie Lee dala dole rádio a tá naozajstná zábava sa len začala. Ani sa niet čudovať. Len málokto by odolal vyskúšať si netradičnú šmýkačku! Čoskoro sa k nej pridal aj dôstojník Joe Jones, ktorý robil Carrie parťáka. „Z tých deciek išla neskutočne pozitívna energia. Úplne ich žerieme,“ dodal. A viete, čo je na tom to najlepšie? Že tie deti sa vedia hrať! Veď sú prázdniny. Sedieť pred televízorom, zatiaľ čo vám za oknami uniká skutočný život, by bola hrozná škoda!

Paradoxne vďaka smartfónom sa o celej situácii dozvedel aj virtuálny svet

Katlen Joyce Smith

Aj policajt je len človek. A vie to poriadne roztočiť

Travis Barker Vaughn Eagledove

„Toto je najlepšie PR pre celý policajný zbor.“ Aj také sú reakcie na sympatický počin policajtov

Katlen Joyce Smith

Mokrý zadok je daň, s ktorou treba počítať

Katlen Joyce Smith

„Z tých detí sálala neskutočná energia,“ vraví usmievavý policajt

Katlen Joyce Smith

Dobrá nálada vždy stojí za to

Travis Barker Vaughn Eagledove

Pozrite sa na video, ktoré zverejnila Katlen na Facebooku

Na celom príbehu je najlepšie to, že zábava dokáže spojiť ľudí, ktorí by sa možno nikdy nedali dokopy. A baviť sa treba. Veď na čo budeme spomínať v starobe?

Pozri aj: Policajti v Tasmánii odniesli opitého muža domov a uložili ho do postele. Ráno si našiel v mobile poriadne prekvapenie

boredpanda.com
0
Komentovať (0)