Ilustračná foto: TASR/Facebook - Janka Bittó Cigániková

Bitka poslankýň na koncerte.

Poslankyňa SaS Jana Bittó Cigániková podáva trestné oznámenie na svoju kolegyňu Romanu Tabák zo Sme rodina, ktorá ju mala brutálne napadnúť a spôsobiť jej také vážne zranenia, že skončila na pohotovosti, píše poslankyňa na Facebooku.

„Romane Tabák sa nikdy nijako špeciálne nevenujem. Často ľudia vravia, že sa hádame, ale nenájdete jediný status alebo osobný útok na ňu odo mňa. Háda sa len Romana a na úrovni, na akú má,“ začína Cigániková svoj status.

Skončila na pohotovosti

K spomínanému incidentu prišlo v piatok vo večerných hodinách v bratislavskom podniku, kde sa poslankyňa zabávala so svojimi priateľmi. Zrazu k nej mala prísť Romana Tabák. Nasledovali verbálne útoky, na ktoré však poslankyňa SaS nereagovala a ako sama tvrdí, snažila sa zachovať si chladnú hlavu.

„Keďže sa skrývala v šiltovke, dala som jej ju dole, nech všetci vidia, aká „inteligencia“ reprezentuje svojich voličov v parlamente. Myslela som, že keď si uvedomí, že sa na ňu ľudia dívajú čo stvára, že sa ukľudní,“ pokračuje.

Tabák ju vraj následne začala ťahať za vlasy a fyzicky napádať. „Celý čas som sedela a nijako som útok neopätovala, len som opakovala dokola, či je normálna, nech sa ukľudní a nech ma pustí. Veď sme na verejnosti a reprezentujeme parlament“. Konflikt trval niekoľko minút, kým bývalá tenistka nakoniec odišla.

„Jej výkon sa jej však zdal zrejme nedostatočný, tak sa po chvíli vrátila aby mi sediacej bez slova vrazila taký úder do hlavy, aký len tenistka vie dať pravačkou. A opäť odišla,“ doplnila Cigániková, ktorá skončila na pohotovosti s opuchnutým lícom, bolesťami hlavy a krku. Rozhodla sa preto podať trestné oznámenie. Televízia Markíza požiadala Romanu Tabák o stanovisko, no tá zatiaľ nereagovala.

Najnovšie články