Foto: MovieStillsDB

Čarodejnícky svet Harryho Pottera sa opäť rozšíri - o tretí diel Fantastických zverov.

Fanúšikovia najslávnejšieho čarodejníka všetkých čias sa už čoskoro dočkajú ďalšieho filmu inšpirovaného magickým svetom spisovateľky J. K. Rowlingovej. Séria Fantastické zvery sa má dočkať minimálne piatich filmov a po tom, čo sme v kinách už prvé dva vidieť mohli, na rade je tretí.

Aký podtitul bude projekt Fantastické zvery 3 niesť, zatiaľ nie je známe. Isté však je, že jeho produkcia odštartuje už na jar budúceho roku. V kinách sa potom nový film zo sveta Harryho Pottera objaví v novembri 2021. Informoval o tom portál Unilad.

Zdá sa teda, že skupina tvorcov tejto série, na čele ktorej stojí ako hlavná scenáristka samotná autorka Pottera, spisovateľka Rowlingová, si dáva na čas a po odfláknutých Grindelwaldových zločinoch, chce fanúšikom priniesť uspokojivý čarodejnícky zážitok s množstvom efektov, ešte fantastickejšími fantastickými zvermi, no najmä príbeh, ktorý ohúri divákov i kritikov. A aj preto by sme sa podľa informácií portálu Deadline mali pozrieť opäť do ďalších doposiaľ neprebádaných čarodejníckych miest a mnoho častí trojky sa bude odohrávať v brazílskom Rio de Janeiro.

Herecký ansámbel Fantastických zverov. Foto: MovieStillsDB

Čo sa týka hereckého obsadenia, opäť sa môžeme tešiť na Eddieho Redmayna ako M.L.O.K.a Scamandera, húževnatého milovníka a ochrancu fantastických zverov, Jude Lawa ako profesora Albusa Dumbledora, vráti sa aj Johnny Depp ako černokňažník Grindelwald, Ezra Miller ako Credence/Aurelius Dumbledore a obľúbená dvojica Alison Sudol (Queenie Goldstein) a Dan Fogler (Jacob Kowalski).

Fantastických zverov s poradovým číslom 3 a zatiaľ neznámym podtitulom sme sa mali pôvodne dočkať už budúci rok. Produkcia však napokon bola odložená a stanovený bol nový dátum priéry na 12. november 2021.

Unilad
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )