Foto: MovieStillsDB

Fanúšikov čaká nie jedno, ale rovno dve finále.

Finále bude veľkolepé! Netflix dlho držal fanúšikov seriálu Money Heist v napätí a nechcel prezradiť oficiálny dátum premiéry záverečnej piatej série. Čakanie je ale na konci.

Jeden z najúspešnejších originálnych počinov streamovacej služby Netflix dorazí už čoskoro. Populárna platforma len pred pár hodinami vydala vôbec prvý teaser a náhľad na to, ako bude finálna séria seriálu Money Heist (španielsky La Casa De Papel) vyzerať. Spolu s trailerom prišlo aj na oznámenie oficiálneho dátumu premiéry záverečných epizód.

Nie jedno, ale dve finále

Prichádza však prekvapenie. Doposiaľ Netflix všetky epizódy Money Heist zverejnil vždy naraz. Keďže ide ale o poslednú sériu a tvorcovia chcú nechať fanúšikov v napätí, rozdelili finále na dve časti.

Prvá várka piatich epizód teda dorazí 3. septembra 2021, druhá polovica, rovnako pozostávajúca z piatich epizód, bude vydaná o tri mesiace neskôr, a síce 3. decembra. Čo nás v nej čaká, prezrádza čerstvo vydaná upútavka. Pozrieť si ju môžete nižšie.

Ako podotkol web Fontech, Netflix čoraz častejšie jednotlivé série svojich projektov delí na dve polovice, aby fanúšikov seriálov riadne na sledovanie nalákal. Podobné kroky sme mohli vidieť napríklad pri seriáloch ako Lupin či Chilling Adventures of Sabrina. Nie je vylúčené, že podobne bude postupovať aj v prípade ostatných seriálových projektoch. Napokon k tomu dopomohla aj celosvetová pandémia, ktorá ovplyvnila nakrúcanie mnohých filmových i seriálových projektov.

Pri Money Heist to ale údajne bolo inak a rozdelenie piatej série na dve časti bolo plánované vopred. Tvorcovia chceli okolo seriálu vyvolať skutočnú senzáciu, a tak sa namiesto jedného finále, dočkáme rovno dvoch vyvrcholení.

0
Uložiť článok
Komentovať