Foto: Pixabay

Neopakovateľná príležitosť pre lyžiarskych nadšencov.

Milujete lyžovanie a celý rok čakáte, kým budete môcť opäť obuť lyžiarky a vyraziť na svah? V tom prípade je táto ponuka presne pre vás. Spoločnosť The Epic Pass a Ski.com, najväčší poskytovateľ lyžiarskych rekreácií v Severnej Amerike hľadajú jedného kandidáta, ktorý svetu ukáže, aké je skutočné nadšenie spojené s týmto úžasným športom.  

Využiť svoju šancu na zaslanie prihlášky máte od 5. septembra do 15. októbra tohto roka. Ide sa o Rozprávkovú prácu snov na horách. Z celkového počtu prihlášok vyberú jedného šťastlivca, pre ktorého sú pripravené dva mesiace cestovania s United Airlines do sedem krajín na troch kontinentoch a možnosť zalyžovať si vo viac než 65 strediskách.

Okrem toho ho oblečú od hlavy po päty, vrátane celkovej výbavy značky ako Helly Hansen, Rossignol a Oakley. Svoje závideniahodné zážitky zachytí na produkty od firmy GoPro. Za všetky tieto benefity nezaplatí ani cent. A čo je najlepšie, za dva mesiace dobrodružstiev dostane zaplatené približne 8600 eur. Niet pochýb, že by takúto prácu bralo veľa z nás.

Sme v lyžiarskej brandži už 47 rokov a dokonca ani tím našich najlepších, scestovaných horských expertov nebol na tak impozantnom lyžiarskom výlete okolo sveta,“ hovorí Dan Sherman, šéf marketingu v Ski.com. „Sme nadšení, že môžeme na tomto projekte spolupracovať s Epic Pass a ďalšími významnými lyžiarskymi značkami, aby sme spoločne prostredníctvom jedného človeka ukázali svetu, aké to je, cestovať okolo sveta a zároveň si užívať lyžiarky trip.“

Ideálny kandidát musí mať chuť vycestovať do najúžasnejších destinácií v horách na území Spojených štátov, Kanady, Talianska (Dolomity), Švajčiarska, Rakúska, Francúzska a Japonska. Pochopiteľne sa od neho očakáva, aby vedel lyžovať. V prípade, že vie aj snowboardovať, bude to pre neho len a len výhodou. Nesmie chýbať ani záľuba v dokumentovaní nových zážitkov či vyhľadávanie kontaktu s miestnymi. Aj to sú niektoré z činností, ktorým sa bude počas svojho pracovného času alebo dovolenky venovať.

View this post on Instagram

🎿 @moliverallen shredding @mammothmountain

A post shared by SKIING (@skiing) on

Pre úspešné zaradenie do tejto súťaže je potrebné splniť niekoľko podmienok. Medzi 5. septembrom a 15. októbrom odovzdať video, v ktorom vysvetlíte, prečo ste práve vy tým najlepším kandidátom na toto dobrodružstvo. Viac informácií a prihlášku nájdete na stránke ski.com alebo sa môžete prihlásiť do súťaže jednoducho tak, že budete zdieľať svoje video na sociálnej sieti Instagram s označením @skicom @epicpass a hashtagom @EpicDreamJob. Výsledok súťaže a oznámenie najšťastnejšieho lyžiara na svete sa uskutoční následne 30. októbra 2018.

traveldailynews.com
Príbehy
0
Komentovať (0)