Pozvánka: Finále Slovenského Skateboardového Pohára vyvrcholí vo Zvolene

Vo Zvolene sa môžete tento víkend tešiť na dva dni plné zábavy a skateboardingu.

Advertisements

Tri zastávky Slovenského Skateboardového pohára sú úspešne za nami a čaká nás veľké finále vo Zvolene PICNIC SKATE CUP! Celé sa to započne už piatok 9.9. v zrekonštruovanom skateparku vo Zvolene. V piatok sa môžete tešiť na plno zábavy v podobe Highest/Longest/Most kontestov, v ktorých máme pre vás prichystané rôzne bláznivé deathracy, ollie kontesty do ďiaľky, súťaže s pivami a mnoho ďalších.

Následne na Vás čaká kopec cien od DC, ktoré môžete spolu s 50€ vyhrať v DC Bestrickoch. Po úspešnej skejtovačke bude hrať v skateparku DJ GRIZZLY svoje hiphopové beaty, ktoré sa rozhodne oplatí vypočuť. O 22:00 sa kvôli nočnému kľudu presunieme do mesta, kde sa spoločne pripravíme na finále v sobotu. 10.10 sa rozhodne, kto vyhrá celú sériu SSP!
plagat-ssp2016
Tešiť sa môžete na skvelé triky, skvelú atmosféru, hudbu a mnoho zábavy! Nebude chýbať špička slovenskej scény a tešiť sa môžete aj na celý český a slovenský Picnic Skateshop team, ktorý má rozhodne čo ukázať! Samozrejme poriadna afterparty chýbať nebude. Kapela THE TOONES si pre Vás chystá tie najväčšie pecky zo sveta rocknrollu! V nočných hodinách ich vystrieda DJ Frenkee, ktorý má už nejednu párty za sebou. Počas obidvoch dní si môžete vychutnávať skvelú Excelent 11-ku, grilované jedlá a po večeroch Vám nedajú pokoj krásne Jagermeister hostesky.

Tešíme sa na Vás, ukážme Slovensku, že skateboarding tu ešte stále žije!

TS Low Cost (Marek Lovás)Share on Facebook0
Zobraziť viac
Komentovať (0)

Advertisements