Branislav Blaško / / Lokál
Vo Zvolene sa môžete tento víkend tešiť na dva dni plné zábavy a skateboardingu.

Tri zastávky Slovenského Skateboardového pohára sú úspešne za nami a čaká nás veľké finále vo Zvolene PICNIC SKATE CUP! Celé sa to započne už piatok 9.9. v zrekonštruovanom skateparku vo Zvolene. V piatok sa môžete tešiť na plno zábavy v podobe Highest/Longest/Most kontestov, v ktorých máme pre vás prichystané rôzne bláznivé deathracy, ollie kontesty do ďiaľky, súťaže s pivami a mnoho ďalších.

Následne na Vás čaká kopec cien od DC, ktoré môžete spolu s 50€ vyhrať v DC Bestrickoch. Po úspešnej skejtovačke bude hrať v skateparku DJ GRIZZLY svoje hiphopové beaty, ktoré sa rozhodne oplatí vypočuť. O 22:00 sa kvôli nočnému kľudu presunieme do mesta, kde sa spoločne pripravíme na finále v sobotu. 10.10 sa rozhodne, kto vyhrá celú sériu SSP!
plagat-ssp2016
Tešiť sa môžete na skvelé triky, skvelú atmosféru, hudbu a mnoho zábavy! Nebude chýbať špička slovenskej scény a tešiť sa môžete aj na celý český a slovenský Picnic Skateshop team, ktorý má rozhodne čo ukázať! Samozrejme poriadna afterparty chýbať nebude. Kapela THE TOONES si pre Vás chystá tie najväčšie pecky zo sveta rocknrollu! V nočných hodinách ich vystrieda DJ Frenkee, ktorý má už nejednu párty za sebou. Počas obidvoch dní si môžete vychutnávať skvelú Excelent 11-ku, grilované jedlá a po večeroch Vám nedajú pokoj krásne Jagermeister hostesky.
[youtube KWqbMrkxnLY 720 410]

Tešíme sa na Vás, ukážme Slovensku, že skateboarding tu ešte stále žije!

TS Low Cost (Marek Lovás)
0
Komentovať (0)