hollywoodreporter.com

Už 10 rokov je medzi nami jeden z najobľúbenejších seriálov, Teória veľkého tresku. Len málo seriálov sa dočká takéhoto úspechu a tento sa nechystá prestať. Je oficiálne obnovený na ďalšie dve sezóny. Kto v nich bude hrať?

Takto obľúbený sitkom sa len tak nestratí. CBS a producenti Warner Bros. television sa oficiálne dohodli na dvoch ďalších sériách. Informoval o tom The Hollywood Reporter, ktorý dodal, že herečky Mayim Bialik (Amy) a Melissa Rauch (Bernadett) ešte nemajú uzavreté zmluvy na nové sezóny, no očakáva sa, že obe budú v seriáli pokračovať po tom, ako sa vyrieši tento problém.

Vďaka tejto dohode sa táto komédia dožije minimálne 12. sezón. Jeden z tvorcov, Chuck Lorre, si tak zapíše na jeho životopis ďalší seriál, ktorý dokázal prežiť až po 12 sezón. Prvý bol Dva a pol chlapa, ktorý skončil 12-tou sériou. Zatiaľ nie je isté, či bude dvanásta séria tou poslednou aj v tomto prípade.

digitalspy.com

Jim Parsons (Sheldon), Johnny Galecki (Leonard) a Kaley Cuoco’s (Penny) mali posledné tri roky zmluvu, podľa ktorej zarábali $1 milión za epizódu, no ďalšie dve série si budú odnášať domov už len $900,000, pretože prispeli na zvýšenie platov pre ich kolegyne Bialik a Rauch. K tejto trojici sa však vyšplhala dvojica Simon Helberg (Howard) a Kunal Nayyar (Raj), ktorí taktiež patria k pôvodnému obsadeniu seriálu. Všetci piati teda dostanú $900,000 za epizódu.

Rauch (Bernadette) a Bialik (Amy) sú s platom trochu pozadu. Z poslednej zmluvy dostávali $175,000 za epizódu, pretože sa k seriálu pripojili až v tretej sérii. Očakáva sa, že ich nové zmluvy (aj s pomocou hlavných hviezd seriálu) dosiahnu $400,000 za epizódu.

hollywoodreporter.com

Seriál ako Teória veľkého tresku si vyžiada veľké náklady a tie v tomto prípade predstavujú $10 miliónov na epizódu. O toto bremeno sa podelia CBA a WBTV. Táto výška nákladov nie je taká ojedinelá. Rovnaké náklady má aj seriál Hra o Tróny od HBO, alebo minuloročná The Crown od Netflixu.

Pozri aj: Život i tragickú smrť Heatha Ledgera, ktorý stvárnil slávneho Jokera, zachytí pripravovaný dokument. Kedy sa na neho môžeme tešiť?

Interez.sk(košo)

 

Najnovšie články