Foto: Profimedia / TV JOJ

Už čoskoro TV JOJ odvysiela nový seriálový počin.

Na televízne obrazovky mieri nový seriál, na ktorý sa už teraz diváci tešia. Bolo totiž odhalené hviezdne obsadenie a vyzerá to tak, že sa na pľaci zhromaždili všetci favoriti divákov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nový seriál avizovala TV JOJ ešte minulý rok. Vtedy televízia odhalila názov ich nového počinu – Ranč -, ako aj to, ktoré hviezdy seriálu Nemocnica sa presunuli do tohto nového projektu. Hlavnou hviezdou sa pritom stala Nela Pocisková, ktorá bola miláčikom divákov vo viacerých predošlých seriáloch.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @pociskova.nela

Rodinná sága o ranči

Za novinkou Ranč stojí režisér Ján Novák a producentka a scenáristka Danica Hričová, ktorí pracujú aj na seriáli Nemocnica. Z pera Hričovej pritom v minulosti vzniklo množstvo úspešných seriálov, ako sú Divoké kone, Vlci, ZOO, Búrlivé víno, či Chlapi neplačú. Ako sa uvádza na oficiálnej stránke seriálu, pôjde o rodinný seriál s 32 epizódami s tým, že každá z nich bude mať dĺžku 50 minút.

V seriáli si okrem Pociskovej tiež zahrajú Kristína Madarová, Anna Javorková, Dana Karolová, Eva Matejková, Roman Poláčik, Noël Czuczor, David Uzsák, Miro Noga, Helena Geregová, Hana Gregorová, Juraj Ďurdiak, Robert Sipos, Viki Petrášová a Dominika Žiaranová. 

Popis seriálu znie: „Rodina drsnej a hrdej Zity Zemanovej potrebuje udržať Ranč a celý statok so vzácnymi koňmi nad vodou. Jediná šanca, ako znovu oprášiť lesk rodiny, je vrátiť sa k ťažbe zlata a drahých kovov v opustených baniach, ktoré im už dlho patria. Na scénu ale prichádza rodina Zitinej nenávidenej dávnej rivalky, „bosorky“ Anny. Stačí jeden deň bagrovania a z ospalých baní sa vynára nebezpečné tajomstvo s temnou zápletkou. A stačí jedno stretnutie Anninej vnučky Nely so Zitiným vnukom Ondrejom a z minulosti sa začnú vynárať pochované tajomstvá kamarátov z mladosti.“

Ako uviedol portál Aktuality.sk, premiéru tohto seriálu by diváci mali očakávať už túto jeseň a na obrazovkách tak bude konkurovať seriálom ako Mama na prenájom, či Dunaj, k vašim službám.

Nela prezradila viac

V súčasnosti, ako prezradila Pocisková, prebehli posledné dni natáčania príbehu troch generácií. Na svoj profil pridala fotografie z natáčania a priznala, že jej bude za natáčaním tohto seriálu smutno.

„10 mesiacov práce… Spoznala som úžasných nových priateľov, kolegov s skvelých ľudí a prenádherné dokonalé kone,“ napísala k príspevku, v ktorom oznámila poslednú klapku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Okrem toho, že ukázala fotografie, ktoré neskôr budú môcť divákom napovedať niečo málo z deja, Nela prezradila ešte viac. O seriáli prehovorila pre časopis Tajomstvá ženy, ako zachytil portál Koktejl, a priznala, že počas natáčania zažili aj desivé okamihy.

„Prichádzali sme na pole s koníkmi a pod stromami sme mali zastaviť a niečo zahrať. Noël sedel na koni, ktorý sa mu rozbehol a treskol si hlavu do konára, veľmi nepríjemné. Taktiež keď kaskadér robil pád z koňa, vyzeralo to dosť strašidelne,“ vysvetlila Nela o scéne s jej hereckým kolegom.

Uložiť článok

Najnovšie články