Foto: SITA (AP) / Facebook (WE FOUND MELISSA!!!)

Melissin príbeh možno má šťastný koniec, no v detstve si vytrpela hrôzy, ktoré by ste nikomu nepriali.

Len nedávno obletel médiá príbeh Melissy, ktorú neznáma žena uniesla v čase, keď dievčatko nemalo ešte ani dva roky. Prezradila, ako jej únoskyňa klamala a čo musela vytrpieť v rukách nevlastného otca.

Tvrdila, že ju kúpila za 500 dolárov

Ako informuje Mail Online, žena, ktorá dievčatko pred 51 rokmi uniesla, sa zaujímala o prácu opatrovateľky. Melissa priznala, že jej detstvo bolo ako vystrihnuté zo zlého sna. Jej nevlastný otec ju v detstve sexuálne zneužíval. Ako tínedžerka musela ujsť z domu a prežiť na ulici. Akoby zázrakom sa znova zvítala so svojimi biologickými rodičmi a súrodencami 26. novembra.

Melissa nepochybuje o tom, že žena, ktorú nazývala mamou, je zároveň osobou, ktorá ju uniesla. Keď sa jej Melissa pred stretnutím s biologickými rodičmi opýtala, či jej nechce niečo povedať, tvrdila, že ju kúpila na ulici za 500 dolárov. Po celý ten čas netušila, že bola unesená. Žena, ktorá ju vychovala, sa bránila. Vraj mala v pláne raz jej to povedať.

Foto: SITA/AP

Únoskyňa bola identifikovaná ako Patricia „Sugar“ Lewis. Melissa ale tvrdí, že sa nechce sústrediť len na hnev a negatívne emócie. Čas, ktorý mohla stráviť so svojou rodinou, jej už nik nevráti. Prípad je v súčasnosti považovaný za premlčaný, no rodina sa nechce vzdať a je odhodlaná zabojovať a pokúsiť sa zákony zmeniť.

Melissa vraj nechce, aby Patricia skončila za mrežami. Chce len to, aby si priznala vinu a ospravedlnila sa. „Myslela som si, že ona je mojou skutočnou matkou a oľutovala, že ma vôbec mala. Neboli sme si blízke, nebola medzi nami láska. Po celý môj život mi tvrdila, že mám poškodený mozog a som mentálne retardovaná,“ priznáva Melissa.

Foto: Facebook/ WE FOUND MELISSA!!!

Nevlastný otec ju sexuálne zneužíval

Dokonca ju dala do špeciálnej školy, aj keď ju učiteľky presviedčali, že to nepotrebuje. Melissa mala aj dvoch bratov, jedného mladšieho a jedného staršieho. Nevlastný otec sa ku všetkým správal kruto. Patricia ničila Melissu po emocionálnej stránke a nevlastný otec ju zas sexuálne zneužíval. Našťastie, nikdy s ním neotehotnela a keď mala 15 rokov, ušla z domu.

Robila, čo mohla, aby prežila. Polícia ju dokonca niekoľkokrát zatkla kvôli prostitúcii. V 19 rokoch mala už 3 deti, no všetky jej úrady odobrali a dali ich na adopciu. Následne sa rozhodla pre operáciu, po ktorej už nemohla mať viac detí. Rozviedla sa s prvým manželom, druhýkrát sa vydala a pracovala ako servírka alebo v reťazcoch rýchleho občerstvenia.

Foto: Facebook/ WE FOUND MELISSA!!!

Jej druhý manžel bol ale závislý od drog a aj keď boli spolu 16 rokov, mnoho z nich strávil za mrežami. Nešťastne skončilo aj jej tretie manželstvo, ktoré po 10 rokoch taktiež stroskotalo kvôli manželovej závislosti. V tomto období sa obrátila na vieru a začala si zarábať upratovaním kostolov a neskôr domov. Život jej ale komplikuje posttraumatická stresová porucha.

V apríli tohto roka sa Melissa vydala opäť. Tento rok bol teda pre ňu jednoznačne jeden z najšťastnejších. Po tom, čo prvýkrát stretla svoju mamu, totiž zistila, že žijú len 17 minút cesty od seba.

Najnovšie články