Facebook/Karol Kosec

Jazda po diaľnici je zvyčajne bezpečná a bezproblémová. No neplatí to vždy. Pozrite sa na toto šokujúce video, v ktorom muža od smrti delila iba pohotová reakcia kamionistu.

Niektorí ľudia sú skutočne nepoučiteľní. Vie o tom aj šofér Karol Kosec, ktorý na rýchlostnom prepojení R1 a R2 pred Zvolenom zažil skutočne šokujúci zážitok. Nebyť jeho pohotovej reflexívnej reakcie, pravdepodobne by vyhasol zbytočne jeden život. Našťastie to dobre dopadlo, no Karol ostal z celého incidentu ešte nejaký čas poriadne v šoku. A po vzhliadnutí videa sa tomu vôbec nečudujeme.

„Čo k tomuto dodať. Neviem doteraz či bol nadrbaný alebo samovrah. Veď posúďte sami. Mimochodom rýchlostné prepojenie R1 s R2 pred Zvolenom max. povolená rýchlosť 90km/h.“ napísal Karol k videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti.

Oceňujeme pohotovú reakciu kamionistu, ktorou jednoznačne zachránil život mužovi, ktorí sa vydal po ceste oproti Karolovmu kamiónu. Aj toto video ukazuje, že aj na monotónnej ceste musí byť vodič vždy v strehu, lebo nebezpečenstvo môže číhať doslova na každom metri.

Čo k tomuto dodať. Neviem doteraz či bol nadrbaný alebo samovrah. Veď posúďte sami. Mimochodom rýchlostné prepojenie R1 s R2 pred Zvolenom max. povolená rýchlost 90km/h.

Geplaatst door Karol Kosec op dinsdag 17 januari 2017

Diskutéri pod videom oceňujú Karolovu reakciu a my sa k ním pripájame. Mnohí sa dotazovali, či sa mužovi naozaj nič nestalo, no Karol ich uistil, že sa mužovi dokázal úspešne vyhnúť. Kamionista po kilometri zavolal na políciu, kde incident s chodcom nahlásil.

Pozri aj: Otrasný prípad na Slovensku. Do maličkej dodávky vopchali 72 jahniat, plánovali s nimi prejsť 250 kilometrov

interez.sk (mmm), facebook.com
Príbehy
0
Komentovať (0)